KÜSİ'den ITSO'ya ziyaret

KÜSİ'den ITSO'ya ziyaret

ISPARTA Kamu- Üniversite Sanayi İşbirliği (KÜSİ) üyeleri Isparta Ticaret ve Sanayi Odası'nı (ITSO) ziyaret etti.

Ali ÇEVİKBAŞ/ISPARTA, (DHA) - ISPARTA Kamu- Üniversite Sanayi İşbirliği (KÜSİ) üyeleri Isparta Ticaret ve Sanayi Odası'nı (ITSO) ziyaret etti.

KÜSİ üyelerinin ziyaretinde ITSO Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Meclis Başkanı Osman Şahlan ile yönetim kurulu üyeleri, Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Tufan Uysal, KOSGEB Müdürü Yurdun Yıldırım, KÜSİ İl Temsilcisi Doç. Dr. Ayhan Gösterit, SDÜ Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörü İsmail Serkan Üncü ve öğretim üyeleri yer aldı.

KOSGEB Müdürü Yurdun Yıldırım, KÜSİ faaliyetlerini anlattı. Yıldırım, "Üreten firmaları, imalat yapan firmaları ziyaret ederek onların sorunlarını çözmek amaçlı, üniversiteden bilgi akışını sağlamak ve kamudan da destekleri sağlayarak firmalarımızın karşılaştıkları sorunları çözmek amacıyla çalışmalar yapıyoruz. Bilgi alışverişinde bulunuyoruz" dedi.

Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Tufan Uysal, hükümet ve bakanlıkların sağladığı destekleri ticaret hayatında olan sivil toplum kuruluşları ve şahıslara anlattıklarını söyledi.

ITSO Başkanı Şükrü Başdeğirmen de KÜSİ ile ITSO'nun her zaman işbirliği içinde çalışacağına dikkati çekti.

Program fikir alışverişleriyle devam etti.


FOTOĞRAFLI

 


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS