Ay-Yıldızlı judokalar Dünya Gençlik Olimpiyat Oyunları'na hazırlanıyor

Ay-Yıldızlı judokalar Dünya Gençlik Olimpiyat Oyunları'na hazırlanıyor

Arjantin'in Buenos Aires kentinde düzenlenecek olan Dünya Gençlik Olimpiyat Oyunları'na katılacak olan milli judocular Ö.

İSTANBUL,(DHA)

Arjantin'in Buenos Aires kentinde düzenlenecek olan Dünya Gençlik Olimpiyat Oyunları'na katılacak olan milli judocular Ö. Kemal Aydın ve Hasret Bozkurt, Uluslararası Judo Federasyonu'nun (IJF) Tunus'ta açtığı ortak çalışmalara katıldı.
Uluslararası Judo Federasyonu (IJF) tarafından Tunus'ta açılan ve Arjantin'de yapılacak Dünya Gençlik Olimpiyat Oyunları'na katılacak ülkelerden ikişer judokanın katıldığı çalışma kampında Ö. Kemal Aydın ve Hasret Bozkurt, kondisyon ve güç topladı.
7-10 Ekim 2018 tarihleri arasında Buenos Aires kentinde gerçekleşecek olan bu büyük organizasyonda tatatmiye çıkacak 31 ülkenin birer kadın ve erkek judocuları; sabah ve akşam olmak üzere verilen teknik antrenmanları IJF eğitmenleri gözetiminde yapıyor.
Ay-Yıldızlı judokalar antrenör Sebahattin Zaimoğlu'nun denetiminde ise ekstra çalışmalar ve randori yaparak, Dünya Gençlik Olimpiyat Oyunları'nın hazırlıklarını devam ediyor.

FOTOĞRAFLI

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS