AK Parti İzmir Gençlik Kolları'ndan Ankara'ya çıkarma

AK Parti İzmir Gençlik Kolları'ndan Ankara'ya çıkarma

AK Parti İzmir İl Gençlik Kolları yöneticileri, Ankara'ya giderek, TBMM Başkanı ve İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ve AK Parti İzmir milletvekillerini ziyaret etti.

AK Parti İzmir İl Gençlik Kolları yöneticileri, Ankara'ya giderek, TBMM Başkanı ve İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ve AK Parti İzmir milletvekillerini ziyaret etti. AK Parti Gençlik Kolları üyeleri, Binali Yıldırım'a Bergama'dan götürdükleri halıyı hediye etti.


AK Parti İzmir İl Gençlik Kolları Başkanı Eyyüp Kadir İnan'ı ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, kendilerini TBMM'deki makamında kabul eden Binali Yıldırım'a, kendisi için Bergama'dan getirdikleri halıyı verdi. AK Parti İzmir milletvekilleri ile İzmirli Tarım ve Orman Bakanı Bekir Bakdemirli'yi de ziyaret eden gençlik kolları yöneticileri, başarılar diledi. AK Parti İzmir İl Gençlik Kolları Eyyüp Kadir İnan, ziyaretin ardından yaptığı değerlendirmede partinin grup toplantısına katılarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşmasını dinlediklerini söyledi. Erdoğan'ın çağrılarını dikkate aldıklarını belirten İnan, "Meclis Başkanımızdan bu zamana kadar çok şey öğrendik. İzmir gençliği onun tecrübelerinden, Cumhurbaşkanımıza yapmış olduğu yol arkadaşlığından, bakanlığından ve başbakanlığından çok şey öğrendi. Öğrenmeye de devam edecek" dedi.


"AK PARTİ GENÇLİĞİNİN ÇITASI ÇOK YÜKSEK"


AK Parti İzmir milletvekilleri ile bir araya geldiklerini de kaydeden İnan, "Hepsi birbirinden değerli, engin tecrübesi olan kişiler. Kendileriyle karşılıklı sohbet edebilme, onların tecrübelerini ve tavsiyelerini dinleyebilme fırsatımız oldu. Kendilerine ilgileri, alakaları ve samimi sohbetleri için teşekkür ediyorum. 2,5 yıl


TBMM'de milletvekili danışmanlığı ve Genel Merkez Gençlik Kolları MKYK Üyeliği görevini Ankara'da yaptım. Ülkemizin değerli yöneticilerini, siyasetçilerini yakından tanımamız, tecrübelerinden yararlanıyor olmamız bizim için büyük bir vizyon. Diğer siyasi partilerin gençlik organlarına İzmir ölçeğinde bakıldığında AK Parti İzmir Gençliğinin çıtası gerçekten çok yüksek. Gerek vizyonumuzu, gerekse çalışmalarımızı güçlendirmek adına sürekli İzmir milletvekillerimizle, genel başkan yardımcımızla, bakanımızla ve TBMM Meclis Başkanımızla daha çok bir araya gelerek tecrübe paylaşımı ve istişareler yapacağız" diye konuştu.


İZMİR, (DHA)


FOTOGRAFLI


 


 


 


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS