AK Partili Bölünmez, pazar yeri esnafını gezdi

AK Partili Bölünmez, pazar yeri esnafını gezdi

AK Parti İzmir birinci bölge üçüncü sıra milletvekili adayı Ceyda Bölünmez Çankırı, Torbalı pazar yerinde vatandaşlarla bir araya geldi.

AK Parti İzmir birinci bölge üçüncü sıra milletvekili adayı Ceyda Bölünmez Çankırı, Torbalı pazar yerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Bölünmez, kadınlardan ev ev kapı kapı gezerek Ak Parti'nin yaptıklarını anlatmalarını istedi.


Ertuğrul Mahallesi'nde Torbalı Mardinliler Derneği Başkanı Nevzat Aydın ve dernek üyelerini ziyaret etti. Bölünmez, İzmir'de yaşayan ancak memleket özlemi çeken hemşehrilerine kentte yaşanan gelişmeleri fotoğraflarla anlattı. Bölünmez, "Memleketimizin her köşesinde devletimiz hizmetlerini sürdürüyor. Hizmeti engelleyenlere yokluktan, çaresizlikten nemalananlara artık geçit yok" dedi. Torbalı’da yaşayan vatandaşların TOKİ taleplerini alan Bölünmez, kendisine eşlik Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez'i de tebrik ederek "AK Parti belediyesinin olduğu yerlerde vatandaşın yüzü ayrı gülüyor. Ama her zaman daha iyisi için çalışan bir partiyiz" dedi. Bölünmez, Torbalı pazar yerini ziyaret ederek AK Parti tişörtü talep eden bir vatandaşa tanıtım ekibi için hazırlanan ışıklı tişörtlerden birini hediye etti.


İZMİR, (DHA)


FOTOĞRAF


 


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS