Ak Partili Kaya: Vatandaş CHP'den şikayetçi

Ak Partili Kaya: Vatandaş CHP'den şikayetçi

AK Parti İzmir Milletvekili Atilla Kaya, Buca, Torbalı ve Karabağlar'da seçim çalışması yaptı.

AK Parti İzmir Milletvekili Atilla Kaya, Buca, Torbalı ve Karabağlar'da seçim çalışması yaptı. Kaya, sokak sokak gezdikleri kentte sürekli CHP'li yerel yönetimlerden şikayet aldıklarını öne sürerek, "Bunu dile getirince CHP'li yerel yöneticilerin başarısızlıklarını yüzlerine vurunca, 'bu seçim genel seçim, yerel seçim değil, bizi gündeme getirmeyin' diyorlar" dedi.


AK Parti İzmir Milletvekili Atilla Kaya, Buca Menderes Caddesi'nde esnafı gezdi, Torbalı'da iftara katıldı, Karabağlar Yunus Emre Mahallesi'nde Seçim Koordinasyon Merkezi açtı, Çalıkuşu Mahallesi'nde sahura katıldı. Karabağlar Yunus Emre Mahallesi'nde bulunan SKM'nin açılış kurdelesini TBMM İdare Amiri ve Ak Parti İzmir birinci bölge üçüncü sıra milletvekili adayı Ceyda Bölünmez Çankırı ile birlikte kesen Kaya, seçim koordinasyon merkezlerinin kendileri için çok önemli olduğunu dile getirdi. SKM'lerde yapılan çalışmaların sahadaki dinamizmi tutmak açısından her zaman önem taşıdığını vurgulayan Kaya, "Teşkilatımızın bütün kademeleriyle sahadayız. İl başkanlığımızdaki seçim koordinasyon merkezinde, ilçe ve mahalle seçim koordinasyon merkezlerinde çalışmaları koordine ediyoruz. Dinamik bir teşkilatımız var. Teşkilat mensuplarımız sahada büyük bir enerjiyle çalışıyorlar. 24 Haziran'a kadar durmadan, yorulmadan çalışarak hedefe ulaşacağız" dedi.


'CHP'LİLER BAŞARISIZLIKLARI YÜZLERİNE VURULUNCA RAHATSIZ OLUYOR'


Günlerdir sahada olduklarını, İzmir'i karış karış turladıklarını söyleyen Kaya, CHP'li büyükşehir ve ilçe belediye başkanlarının kentte tahrisat olşuturduğunu öne sürerkek, "CHP'li yerel yöneticilerin başarısızlıkları yüzlerine vurulunca, 'bu seçim genel seçim, yerel seçim değil, bizi gündeme getirmeyin' diyorlar.


Sahadayız, sokak sokak geziyoruz. Hemşehrilerimiz CHP'li büyükşehir ve ilçe belediyelerinden yana olan şikayetlerini dile getiriyorlar. Hangi taşı kaldırsak altından CHP'li belediyeler çıkıyor. Seçimde geneli de konuşalım, yereli de konuşalım. İzmir'e ne yaptınız? Bu kente ne verdiniz? Gelin bunları konuşalım" dedi.


'ALAATTİN YÜKSEL EMEKLİLİĞİN TADINI ÇIKARSIN'


Konuşmasında CHP eski İzmir Milletvekili Alaatin Yüksel'in kendisi hakkındaki açıklamalarına da cevap veren Kaya, "Buca'da Forbes Caddesi toz toprak içinde, bunu dile getiriyoruz, Buca Belediye Başkanı 'Ama genel seçimdeyiz, bırakalım şimdi Forbes Caddesi'ni' diyor. CHP'nin emekli il başkanı, emekli milletvekili Alaattin Yüksel çıkmış 'Genel seçimdeyiz, yereli konuşmayalım' diyor. Bunun gibi birçok örnekler görüyoruz. Çünkü başarısızlıklarının yüzlerine vurulmasından rahatsızlar. Ben aslında siyasi mevta durumundaki bir kişiye cevap vermem ama Alaattin Yüksel'e bir şeyi hatırlatmak istiyorum. Kemal Kılıçdaroğlu önce şahsınızı emekli etti, şimdi de Aziz Kocaoğlu'nu emekli etmeye hazırlanıyor. Delegelik falan demişsiniz, aklıma sizin kurultay delegeliğiniz geldi. Kotaya takılmıştınız, bir gittiniz sonra bir daha geldiniz, sonu ne oldu bilmiyoruz. Bence kendinizi çok harap etmeyin, emekliliğin tadını çıkarın."


İZMİR, (DHA)


FOTOĞRAF


 


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS