AK Partili Kaya'dan Kocaoğlu'na: Olmayacak duaya 'amin' deme

AK Partili Kaya'dan Kocaoğlu'na: Olmayacak duaya 'amin' deme

AK Parti İzmir Milletvekili Atilla Kaya, iktidara kızarak iki dönem daha aday olacağını söyleyen İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'na, sosyal medya hesabından yanıt verdi.

AK Parti İzmir Milletvekili Atilla Kaya, iktidara kızarak iki dönem daha aday olacağını söyleyen İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'na, sosyal medya hesabından yanıt verdi. Kaya, "Hiçbir önerini dikkate almayan, seni yok sayan, dediklerinin tam tersini yapan partinin genel merkezi aday olamayacağını göstermek için daha ne yapsın" dedi.


AK Parti İzmir Milletvekili Atilla Kaya, 8 Eylül'de 2017 tarihinde İZBAN'ın Selçuk İstasyonu açılışı sırasında bir grup tarafından yuhalanmasından kendisini sorumlu tutan ve komplo kurulduğunu ileri süren İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'na Twitter hesabından yanıt verdi. Kaya, şunları paylaştı:


"Genel seçim propaganda sürecinin başlamasıyla, bir haftadır gündeme gelemeyen Sayın Aziz Kocaoğlu bazı açıklamalar yapmış. Gündeme gelmek için bizimle ilgili yaptığı içi boş açıklamalara verilecek bir cevap yok. Sahada çalışıyoruz, hemşehrilerimizle buluşuyoruz, pek vaktimiz yok, çok uzatmadan bir şey söyleyip işime bakacağım. 19 Mayıs törenlerine dahi katılmayıp, CHP milletvekili aday listesini görüşmek için Ankara'ya gittin. Aday 'olsun' dediklerin olmadı, 'olmasın' dediklerin oldu. Aday yapılması için ismini verdiklerinin de siyasi geleceklerini yaktın, yazık oldu hepsine. Duydum, adam masaya vurmuş, yumruğu çakmış, ta İstanbul'dan tekrar İzmir listesinin başına gelmiş. Üzüldüm, bir kentin Büyükşehir Belediye Başkanı bu kadar da ezilmez ki be kardeşim. 'İki dönem daha adayım' demişsiniz, hayırlı olsun. Açıkçası ben çok isterim, 15 yılın hesabını güzelce görürüz. Ancak, hiçbir önerini dikkate almayan, seni yok sayan, dediklerinin tam tersini yapan partinin genel merkezi aday olamayacağını göstermek için daha ne yapsın. Bırak bu işleri, olmayacak duaya 'amin' deme. Kendini daha da küçük düşürme. Şu an yoğunum, 24 Haziran'da görüşmek üzere."


İZMİR, (DHA)


FOTOĞRAF


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS