Bayraklı Belediyesi'nden amatöre destek 

Bayraklı Belediyesi'nden amatöre destek 

BAYRAKLI Belediye Başkanı Hasan Karabağ, İzmir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu, amatör futbol kulüp yöneticileri ve antrenörleriyle iftar yemeğinde bir araya geldi.

 


İZMİR, (DHA)


BAYRAKLI Belediye Başkanı Hasan Karabağ, İzmir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu, amatör futbol kulüp yöneticileri ve antrenörleriyle iftar yemeğinde bir araya geldi. Bayraklı'da düzenlenen etkinlikte konuşan Hasan Karabağ, "Amatör kulüplere her zaman desteğimiz sürecek" dedi. Karabağ, "Biz amatör futbolun içinden geldiğimiz için yaşanan sıkıntıları, sorunları iyi bilenlerdeniz. Görev sürem sonuna kadar sporla ilgili tüm etkinlikleri buraya bekliyorum, sizleri hep burada görmek istiyorum" diye konuştu. 


İzmir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Kadri Yatkın da yaptığı konuşmada Bayraklı Belediyesi'ne teşekkür etti. Yatkın, "Düzenlediğimiz iftar yemeğine katılan tüm amatör futbol kulüplerimize teşekkür ediyoruz. Ayrıca sporun dostu olan ve her zaman amatör futbolu destekleyen Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ'a da sağladıkları desteklerden dolayı teşekkür ederim" ifadelerini kullandı.


FOTOĞRAFLI


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS