Foça'ya gemiyle yaz sezonunun ilk yolcuları geldi

Foça'ya gemiyle yaz sezonunun ilk yolcuları geldi

İZMİR Büyükşehir Belediyesi İZDENİZ Genel Müdürlüğü'nün İzmir-Foça-Mordoğan gemi seferlerinin 2018 Yaz Dönemi, Ramazan Bayramı'nın ikinci gününde başladı.

İZMİR Büyükşehir Belediyesi İZDENİZ Genel Müdürlüğü'nün İzmir-Foça-Mordoğan gemi seferlerinin 2018 Yaz Dönemi, Ramazan Bayramı'nın ikinci gününde başladı. CHP'li Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ ve Foça Su Ürünleri Kooperatifi Başkanı Ceyhan Çetin, gelen ilk gemiyi limanda karşıladı.


İzmir Büyükşehir Belediyesi, Ramazan Bayramı'nın ikinci gününden itibaren yaz sezonunu açtı. İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin deniz yolculuğunu sevenler ve güzel bir tatil yapmak isteyenler için rotasını çevirdiği Foça Seferleri, 10 Eylül'e kadar süreceği bildirildi. Seferlerin, sadece cumartesi ve pazar günleri yapılacak. Sabah 08.25'de Karşıyaka'dan kalkacak İZDENİZ gemileri, Konak İskelesi'nden de yolcu alıp önce Foça'ya, oradan Mordoğan'a geçecek. Dönüş yapacak tatilciler için saat 18.40'da Mordoğan'dan hareket edecek olan gemiler, Foça'ya 19.20'de uğrayacak. Gemiler saat 20.50'de Konak, 21.05'de ise Karşıyaka iskelesine yanaşacak. Foça'ya keyifli bir deniz yolculuğu yapmak isteyenler tam bilet için 14 TL, öğretmen için 12 TL, öğrenci için de 10 TL ücret ödeyecek. Bugün "Prof. Dr. Aziz Sancar" isimli gemiyle yapılan ilk seferle gelen yolcular, Foça Büyükdeniz Limanı'nda, CHP'li Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ ve Foça Su Ürünleri Kooperatifi Başkanı Ceyhan Çetin tarafından karşılandı. Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, gemiyle Foça'ya gelen 170 yolcuya, "Hoşgeldiniz" deyip, bayramlarını kutladı.


FOÇA (İzmir), (DHA)


FOTOĞRAF


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS