Gündoğdu İnce'yi bekliyor

Gündoğdu İnce'yi bekliyor

CUMHURİYET Halk Partisi'nin (CHP) Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin İzmir'de düzenleyeceği miting için hazırlıklar sürüyor.

CUMHURİYET Halk Partisi'nin (CHP) Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin İzmir'de düzenleyeceği miting için hazırlıklar sürüyor. Geçen cumartesi günü başlayan hazırlıkların, yarın sabah saatlerinde bitmesi planlanıyor. İnce, 60 kişilik ekip tarafından Gündoğdu Meydanı'na kurulan dev sahneden saat 19.00'da İzmirlilere seslenecek.


İzmir'in Gündoğdu Meydanı, yarın (perşembe) CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'yi ağırlayacak. İnce'nin halka sesleneceği alanda hummalı bir çalışma var. Geçen cumartesi günü çalışmalara başlayan organisazyon şirketi, Gündoğdu'daki hazırlıklar için aralıksız mesai yapıyor. Alandaki hazırlıkların yanı sıra, meydan çevresinde de çalışmalar sürüyor. Gündoğdu Meydanı'nın hemen karşısında bulunan apartmanlara, üzerinde Muharrem İnce'nin fotoğrafının yer aldığı ve 'Hepimizin cumhurbaşkanı Muharrem İnce' yazan pankartlar asıldı. Aynı zamanda sahneye de İnce'nin posteri asıldı. İnce, yarın saat 19.00'da Gündoğdu Meyda'nından İzmirlilere seslenecek.


Umut KARAKOYUN/ İZMİR, (DHA)

FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS