İl Başkanı Şengül'den gençlerle seçim sohbeti

İl Başkanı Şengül'den gençlerle seçim sohbeti

AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül, 24 Haziran seçimlerinde ilk kez oy kullanacak gençlerle 'İlk Oyum İlk Sohbetim' teknesinde buluştu.

AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül, 24 Haziran seçimlerinde ilk kez oy kullanacak gençlerle 'İlk Oyum İlk Sohbetim' teknesinde buluştu. Şengül, körfez turu yapan teknede gençlerin sorularını cevapladı.


AK Parti İzmir İl Gençlik Kolları Başkanlığı'nın organize ettiği 'İlk Oyum İlk Sohbetim' teknesi her gün yeni bir konukla demir alıyor. Bu yıl ilk kez oy kullanacak gençlerin ağırlandığı teknenin bu seferki konuğu AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül oldu. Körfez turu boyunca gençlerden gelen soruları cevaplayan Başkan Şengül, AK Parti hükümetlerinin gençlere yönelik hizmetlerini anlattı. Gençlerden 24 Haziran için destek sözü aldı.


İnciraltı'ndan kalkan tekne ile Konak Pier'e kadar gelen Başkan Şengül daha sonra Bornova'da AK Parti İzmir İl Başkanlığı tarafından düzenlenen iftara katılmak üzere ayrıldı. Gençler ise tekne ile körfez turunu ve seçim sohbetlerini geç saatlere kadar sürdürdü.


"YÜREĞİMİZİ ORTAYA KOYACAĞIZ"


Bornova Meydanı'nda düzenlenen iftara katılanlara hitap eden Başkan Şengül, gönül sofrasında buluşmanın önemine dikkat çekti. "Bizim gönül soframızda herkese yer var. Bizim gönül soframızda birlik ve beraberliği isteyen; sevgiyi, hoşgörüyü, kardeşliği isteyen, vatanını, milletini seven, kendini vatanı milleti için adamış herkese yer var" diyen Şengül, ramazan ayı boyunca İzmir ve ilçelerinde yaklaşık 400 bin kişiyi Gönül Sofrası adını verdikleri iftar programlarında ağırlayacaklarını kaydetti. Şengül, "Biz bu seçim çalışmasını yaparken İzmir'de yaklaşık 400 bin kişiye bu sofralarımızı kurduk, herkese gönlümüzü açtık, herkesi davet ettik. Herkes AK Partili olmak zorunda değil, herkes AK Partiye oy vermek zorunda değil. Ama herkes birbirine saygı duymak zorundadır. Kinle, nefretle birbirimize karşı çıkmayacağız. Birbirimize sevgi ile hoşgörü ile bakacağız ve demokratik koşullar içerisinde seçim çalışmalarımızı yürüteceğiz" diye konuştu.


Başkan Şengül, iftar programı sonrasında da ev, esnaf ve seçim koordinasyon merkezlerine yönelik ziyaretler gerçekleştirdi.


İZMİR, (DHA)


FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS