İlk turnuva Bakioğlu için

İlk turnuva Bakioğlu için

İZMİR'de, Küçük Kulüp tarafından düzenlenen 'Küçük Kulüp Vefa Turnuvası'nda ödüller sahiplerini buldu.

İZMİR'de, Küçük Kulüp tarafından düzenlenen 'Küçük Kulüp Vefa Turnuvası'nda ödüller sahiplerini buldu. Bu yıl itibariyle Vefa Turnuvası olarak anılmaya başlanan ve her sene Küçük Kulüp'e katkı sağlayan bir kulüp üyesi adıyla düzenlenecek turnuvanın ilki Enver Bakioğlu onuruna oynandı.


Turnuvanın çift erkekler kategorisinde Atacan Türk - Nuh Avcı ikilisi Bülent Necimoğlu  - Osman Gençer ikilisini 6/1 6/1'lik skorla yenerek birincilik kupasını kaldırırken, tek bayanlarda 2/6 - 6/4 - 6/3'lük skorla Sedef Çakırer birinci Duygu Turunç ikinci oldu. Tek erkeklerde ise 6-0 6-1'lik skorla Halil Ekici birinci oldu.


Küçük Kulüp Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Emre Sarıgedik, düzenlenen çift erkekler tenis turnuvasını bu yıl itibariyle Vefa Turnuvası olarak adlandırarak kapsamını genişlettiklerini ve turnuvayı kulübün bugünlere gelmesinde emeği geçen farklı bir kişiye adamak istediklerini söyledi. Sarıgedik, "Turnuvamız ilk olarak kulübümüze önemli katkılarda bulunmuş merhum üyemiz Enver Bakioğlu adına düzenliyoruz. Geniş katılımlı ve oldukça çekişmeli maçlara ev sahipliği yaptığımız için mutluyuz. Amacımız Türk tenisine katkıda bulunmak" dedi.


Bakioğlu ailesinden Semra Bakioğlu, Küçük Kulüp Derneği'nin ailelerinin yaşamında her zaman çok farklı ve değerli bir yere sahip olduğunun altını çizerken, torun Enver Bakioğlu ise adını taşıdığı büyükbabası merhum Enver Bakioğlu'nun adının Vefa Turnuvası'nın ilk kupasına isminin verilmesinin tüm Bakioğlu ailesini duygulandırdığını ve gururlandırdığını söyledi.


Mehmet KURT / İZMİR, (DHA)


01)Toplu Foto


02)Bülent Necimoğlu, Emre Sarıgedik


03)Semra Bakioğlu, Duygu Turunç


04)Enver Bakioğlu, Halil Ekici


05)Arda- Gülen- Eray, Sera Ertuğ


06)Sunay Saftürk, Serap Akgün


07)Hüseyin - Şayan Saygılı


08)Enver Bakioğlu,İrem Hepkorucu, Semra Bakioğlu, Oğuz Azkara, Serkan Kurt, Memet Kaygusuz, Emre Sarıgedik, Sinem Cömert


09)Selin Ünal-Kıvanç Korkmaz


10)Hande Odaman Kaya- Serhat Kaya


11)Derin Deniz Tanaydın, Deniz Lapı Tanaydın


12)Aysel Doğanca, Sedef Çakırer


13)Semra Bakioğlu, Enver Bakioğlu


14)Serkan, Zeynep, Yeşim İpek, Halil Ekici


15)Filiz Yılmaz


16)Nuh- İrem Avcı


17)Ayhan Gürcan, Henri Hulli, Selim Kaynak


18)Ceren- Sergio Taddonio


19)Zeynep Akgünlü


20)Banu- Can Canbeyli


21)Ümit İnceisa


22)Nuran Taşçı, Ayşe Bircan


23)Şerife Faydaoğlu


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS