İYİ Parti'de Ükünç devam edebilir

İYİ Parti'de Ükünç devam edebilir

İYİ Parti Genel Merkezi tarafından 81 il başkanının yönetimleri ile birlikte istifa etmesine yönelik alınan kararın ardından, İzmir'de İl Başkanı Koray Ükünç ve yönetiminin ne yapacağı merak konusu oldu.

İYİ Parti Genel Merkezi tarafından 81 il başkanının yönetimleri ile birlikte istifa etmesine yönelik alınan kararın ardından, İzmir'de İl Başkanı Koray Ükünç ve yönetiminin ne yapacağı merak konusu oldu. Parti kulislerine göre, İYİ Parti İzmir İl Başkanı Koray Ükünç'ün istifası alındıktan sonra, yeniden il başkanı olarak ataması yapılacak.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın imzasıyla gönderilen yazıyla, 81 il teşkilatının yönetimleri ile birlikte istifa etmesini isteyen Genel Merkez'in hamlesi, şaşkınlık uyandırdı. Teşkilatlara gönderilen yazının ardından, İzmir'de gözler İl Başkanı Koray Ükünç ve ekibine çevrildi. Başkan Ükünç, konuya dair herhangi bir açıklama yapmazken, parti kulisleri de hareketlendi. Kulislerdeki bilgilere göre, bazı teşkilatların istifaları alındıktan sonra aynı il başkanları yeniden göreve atanacak. İddiaya göre o başkanlardan biri de Koray Ükünç. Ükünç'ün istifası alındıktan sonra, yeniden başkan olarak atanacağı ileri sürüldü.

Umut KARAKOYUN/ İZMİR, (DHA)

FOTOĞRAFLI

 

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS