İYİ Partili Dervişoğlu tülbentlerle sahaya indi

İYİ Partili Dervişoğlu tülbentlerle sahaya indi

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve birinci bölge birinci sıra milletvekili adayı Müsavat Dervişoğlu, seçim çalışması için gittikleri her noktada vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştıklarını belirterek, partisinin cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener’in başlattığı tülbent devrimine destek verdi.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve birinci bölge birinci sıra milletvekili adayı Müsavat Dervişoğlu, seçim çalışması için gittikleri her noktada vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştıklarını belirterek, partisinin cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener’in başlattığı tülbent devrimine destek verdi. Dervişoğlu kadınların kollarına tülbent bağladı.


İYİ Parti'nin cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener'in sosyal medya hesaplarından "Tülbent, masumiyetin gücüdür. Sen de katıl! Evine, işyerine, balkonuna, arabana, boynuna, bileğine, başına bağla tülbentini, sen de paylaş fotoğrafını, çoğalarak geliyoruz" çağrısında başlattığı tülbent devrimine adaylar da destek verdi. İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve birinci bölge birinci sıra milletvekili adayı Müsavat Dervişoğlu, oyunu istediği kadınların bileklerine de tülbent bağladı. Dervişoğlu, İYİ Parti’nin merkez partisi olduğunu belirterek, "İzmir seçmeni her zaman kendisini merkezde konumlandırmıştır. İzmir kimsenin kalesi olmamıştır. İYİ Parti en fazla oyu da AKP’den alacaktır. AKP İzmir’de 2002 seçimlerinde aldığı yüzde 18’lik oyu alabilirse, öpsün başının üzerine koysun. Bunun üzerine çıkmaları pek mümkün gözükmüyor" dedi.


İZMİR, (DHA)


FOTOĞRAF


 


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS