izmir haberleri

İzmirli Bakan Pakdemirli, hafta sonu İzmir'de

İzmirli Bakan Pakdemirli, hafta sonu İzmir'de

TARIM ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, göreve getirildikten sonra memleketi İzmir'e ilk ziyaretini gerçekleştirecek. 14 Temmuz'da İzmir'e gelecek olan Bakan Pakdemirli'nin ilk durağı İzmir Valiliği olacak. Pakdemirli, pazar günü de İzmir'de çeşitli programlara katılacak.

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, 14 Temmuz Cumartesi günü saat 12.00'de partililer tarafından Adnan Menderes Havalimanı'nda karşılanacak. Bakan Bekir Pakdemirli ilk olarak İzmir Valiliği'ni ziyaret edecek. Saat 13.00'teki valilik ziyaretinin ardından saat 14.00'te de AK Parti İzmir İl Başkanlığı'na geçecek. Pakdemirli, saat 15.00'te ise Kaya Termal Otel'de setrörel buluşma toplantısına katılacak. İzmir tarım ve orman sektörü ile bir araya gelecek olan Pakdemirli, bakanlık koltuğuna oturduktan sonra ilk kez sektörün sorunlarını dinleyecek. Bakan Pakdemirli, aynı otelde akşam yemeği ile cumartesi günü programını tamamlanacak.

Bakan Pakdemirli, 15 Temmuz Pazar günü de annesi Melahat Kocaağa'yı kaybeden Ödemiş Ziraat Odası Başkanı Ahmet Kocaağa'ya taziye ziyaretinde bulunacak. Pakdemirli, daha sonra saat 10.00'da Ödemiş'te çeşitli kurum temsilcileri ile kahvaltıda buluşacak.

İZMİR, (DHA)

 

Yasal Bilgilendirme
{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS