Kaymakam Tanrıseven'den gece yarısı bayram ziyaretleri

Kaymakam Tanrıseven'den gece yarısı bayram ziyaretleri

İZMİR'in Tire Kaymakamı Hasan Tanrıseven, gece görev yapan kamu görevlileri ve esnafı ziyaret etti.

İZMİR'in Tire Kaymakamı Hasan Tanrıseven, gece görev yapan kamu görevlileri ve esnafı ziyaret etti. Ayrıca ziyaretlerinde karşılaştığı vatandaşların da bayramlarını kutladı.

Tire Kaymakamı Hasan Tanrıseven, ilk olarak Tire Devlet Hastanesi Acil Servisi'ni ziyaret etti. Tanrıseven, hasta ve hasta yakınlarıyla sohbet etti. Hastalara şifa dileyen Tanrıseven, bayramlarını kutladı. Kaymakam Tanrıseven, acil servis ve polikliniklerin durumu ve çalışmaları hakkında Dr. Murat Sevinç'ten bilgi de aldı.

Kaymakam Tanrıseven, hastane ziyaretinin ardından bir taksi durağını da ziyaret ederek, esnafla bayramlaştı. Şehir içi trafik denetimi yapan polis ekiplerini de ziyaret eden Tanrıseven, nöbetteki personelden bilgi aldı, sohbet etti. Yol kontrollerinde sürücülerin bayramını kutlayan Tanrıseven, görevli polis memurlarına ve sürücülere bayram çikolatası ikram etti. Gece yarısı yol kontrolünde böyle bir sürprize oldukça şaşıran sürücüler, Kaymakam Tanrıseven'e teşekkür etti.

Kaymakam Tanrıseven, İlçe Jandarma Komutanlığı'nı da ziyaret etti. Jandarma Komutanı Teğmen Okay Cansu tarafından karşılanan Tanrıseven, bayram sürecince yaşanan olaylar hakkında bilgi aldı. Kaymakam Tanrıseven, jandarma personelinin bayramını kutladı. Kent esnafını da ziyaret eden Tanrıseven, son olarak itfaiye ekiplerine konuk oldu.

TİRE (İzmir), DHA)

FOTOĞRAFLI

 

ilgili haberler

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS