Kocaoğlu'ndan adaylık yorumu: Bundan sonra şartlar ne getirir, ne götürür, bilemem

Kocaoğlu'ndan adaylık yorumu: Bundan sonra şartlar ne getirir, ne götürür, bilemem

İZMİR’deki yörük dernekleri, ziyaret ettikleri İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun başına kalpak takıp omuzlarına da yağlık bağladı.

İZMİR’deki yörük dernekleri, ziyaret ettikleri İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun başına kalpak takıp omuzlarına da yağlık bağladı. Yörükler, Kocaoğlu'nu yeniden aday gösterilmesini istedi. Kocaoğlu ise "Bundan sonra şartlar ne getirir, ne götürür, bilemem" dedi.


İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, İzmir’deki yörük dernekleri temsilcileri ile Bayraklı muhtarlarını makamında ağırladı. Kocaoğlu’nu yerel seçimlerde yeniden belediye başkanı olarak görmek istediklerini söyledi. Kocaoğlu’nun başına kalpak takıp, omuzlarına da üzerinde isminin işlendiği yağlık bağlayan Yörükler, 'Şimdi sen de bizim gibi yörük oldun başkanım" dedi. Bayraklı Onur Mahallesi Muhtarı Hasan Aydemir, Yamanlar Mahallesi Muhtarı Kemal Aydın, Doğançay Mahallesi Muhtarı Halil Vural ve Emek Mahallesi Muhtarı Habip Obay da Başkan Kocaoğlu’nu ziyaret ederek mahallelerinde tamamlanan asfalt, kanal, içme suyu çalışmaları ile Doğançay-Onur Mahallesi arasında yapılan araç köprüsü için teşekkür etti ve bir şükran plaketi sundu. Kocaoğlu, hizmet planlamasında kent merkezindeki ihtiyaçlı bölgelerle uzun yıllar hizmet alamamış dağ köylerine öncelik verdiklerini söyledi. Kocaoğlu adaylık için "Bu güzel kentte İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı yapmak, tarihe geçmek, benim için, ailem için başlı başına büyük bir onur zaten. Bundan sonra şartlar ne getirir, ne götürür, bilemem. Ama bildiğim bir şey var. O da kim olursa olsun, belediye başkanın adaletli davranması ve herkesin hakkını korumasıdır" dedi.


İZMİR, (DHA)


FOTOĞRAF


 


 


 


 


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS