MHP’li Karataş seçim raporunu Bahçeli’ye götürdü

MHP’li Karataş seçim raporunu Bahçeli’ye götürdü

24 Haziran seçimlerinin ardından ilk Ankara ziyaretini gerçekleştiren MHP İzmir İl Başkanı Necat Karataş, seçimlere dair hazırladığı raporu da MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye sundu MHP İzmir İl Başkanı Necat Karataş, 24 Haziran seçimlerinin ardından ilk kez partisinin genel merkezini ziyaret etti.

24 Haziran seçimlerinin ardından ilk Ankara ziyaretini gerçekleştiren MHP İzmir İl Başkanı Necat Karataş, seçimlere dair hazırladığı raporu da MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye sundu


MHP İzmir İl Başkanı Necat Karataş, 24 Haziran seçimlerinin ardından ilk kez partisinin genel merkezini ziyaret etti. Seçilen milletvekillerine ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye ‘Hayırlı olsun’ ziyaretinde bulunan Necat Karataş, 24 Haziran seçimlerine dair hazırladığı raporu da Bahçeli’ye sundu. Karataş, MHP lideri Bahçeli ile kısa bir görüşme yapma imkanı da buldu. İzmir’deki seçim sonuçlarına dair konuşan Bahçeli ve Karataş, yerel seçimlere dair herhangi bir değerlendirmede bulunmadı. Karataş, görüşmenin ardından İzmir’e döndü.


Umut KARAKOYUN/ İZMİR, (DHA)


FOTOĞRAFLI


 


 


 


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS