Mutfak Atölyesi'nde iş garantili kurslar

Mutfak Atölyesi'nde iş garantili kurslar

BORNOVA Belediyesi’nin hizmete açtığı Mutfak Atölyesi’nde yeni dönem iş garantili meslek edindirme kursları başlıyor.

BORNOVA Belediyesi’nin hizmete açtığı Mutfak Atölyesi’nde yeni dönem iş garantili meslek edindirme kursları başlıyor. Pastacı, servis elemanı ve barista olarak iş hayatına atılmak isteyenler, 27 Temmuz Cuma gününe kadar kaydını yaptırabilecek.


Bornova Belediyesi, meslek öğrenip iş sahibi olmak isteyenlere Mutfak Atölyesi aracılığıyla destek oluyor. Uzman Pastacılar Derneği, İŞKUR ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile düzenlenen kurslara katılanlar hem meslek öğreniyorlar hem de iş sahibi oluyorlar. Mutfak Atölyesi’nde iş garantili meslek edindirme kurslarına katılanların, 6 aylık eğitimleri boyunca sigortaları da yapılıyor.


Evka-3 Mahallesi’ndeki Mutfak Atölyesi’nde uygulamalı olarak düzenlenen kurslarda yeni dönemde üç seçenek sunulacak. Vatandaşlar pastacılık, servis elemanı veya barista eğitimi alabilecek. Kurslara katılmak isteyenler Evka-3 Mahallesi 126/4 Sokak No:11 adresindeki Mutfak Atölyesi’ne, 27 Temmuz 2018’e kadar başvuru yapabilecek. Ayrıntılı bilgi almak isteyenler Bornova Belediyesi’nin 0 232 999 29 29 numaralı santral numarasını aradıktan sonra 6200 ya da 6201 numaralı dahili hatları tuşlayarak ilgililere ulaşabilecek.


İZMİR, (DHA)


FOTOĞRAFLI


 


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS