Sürekli'den ziyaret marotonu

Sürekli'den ziyaret marotonu

AK Parti İzmir Milletvekili Kerem Ali Sürekli, İzmir'deki ziyaretlerini Kiraz, Beydağ ve Ödemiş ile sürdürdü.

AK Parti İzmir Milletvekili Kerem Ali Sürekli, İzmir'deki ziyaretlerini Kiraz, Beydağ ve Ödemiş ile sürdürdü. Sürekli, ilçe belediye başkanları, sivil toplum kuruluşları,  muhtarlar ve halkla istişare toplantıları düzenleyerek ekonomiden siyasete birçok konuda açıklamalar yaptı, iletilen talepleri dinledi.


İlk ziyaret adresi Kiraz ilçesi olan Sürekli, burada kent yöneticileri ve muhtarların da katıldığı istişare toplantısında "Kiraz'ın bizim gözümüzde önemli bir yeri var. İnşallah 2018'de Kiraz için önemli yatırımların yapıldığı bir yıl olacak. Şubat ayında da inşallah 75 yataklı Kiraz Devlet Hastanesi'nin temelini atıyoruz, Kirazımıza şimdiden hayırlı uğurlu olsun" dedi.


KİRAZ'A 500 KONUT


Kiraz'a TOKİ'yi getireceklerini belirten Sürekli, "250+250 toplamda 500 konut geliyor. Eğer halkımız talep ederse biz yaparız. TOKİ Başkanına İzmir'e özel ilgi istediğimizi açık açık söyledik hele de Kınık ve Kiraz bizim için çok önemli. Kınık kuraları çekiliyor darısı Kiraz'ın başına olacak inşallah" diye konuştu.


Kiraz'a sağlıklı yaşam merkezi kurulması için talimat verildiğini belirten Sürekli, en kısa zamanda merkezin vatandaşların hizmetine açılacağını söyledi.


Kiraz Çarşamba Pazarı'nda halkla bir araya gelen Sürekli esnaf ziyaretlerinde bulundu. Vatandaşların ve esnafın taleplerini dinledi. Sürekli, Kiraz Belediyesi'nin yeni hizmet binasını da ziyaret etti.


BEYDAĞ'A TOKİ VE YENİ HASTANE


Sıradaki durağı Beydağ ilçesi olan Sürekli, ilçe teşkilatında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu, Kaymakam Serkan Üçüncü'yü makamında ziyaret etti. İlçenin ihtiyaçları ve projeler hakkında istişarelerde bulundu. Beydağ ilçesine kazandırılan TOKİ projesinin devam eden inşaatında incelemelerde bulunan Sürekli şunları söyledi:


"195 konutluk TOKİ projemizin inşaatındayız. İnşaat, inşallah en kısa sürede bitecek ve vatandaşlarımızın hizmetine sunulacak. Yeter ki talep gelsin, her işin bir çözümü vardır biz de bunun için buradayız."


Sürekli'nin ilçedeki son durağı ise yeni devlet hastanesinin proje sahası oldu. Son olarak proje ile ilgili konuşan Sürekli, "Beydağ'ımıza bir müjdemiz daha var o da yeni devlet hastanesi. Şu anda yeni bir hastane yapılmasına ilişkin Bakanlıkla görüşmelerimiz devam ediyor. Bu konunun takipçisi olacağız. En kısa zamanda Beydağ'ımıza yakışır bir hastanenin açılışını yapacağız inşallah" dedi.


ÖDEMİŞ'E GEÇTİ


Ziyaretlerine Ödemiş ilçesinde devam eden Sürekli, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve oda başkanlarıyla bir araya geldi. Toplantıda yaptığı konuşmasında birlik ve beraberliğin önemine vurgu yapan Sürekli, üst akılın boş durmadığını, sıranın İran Devleti'ne geldiğini ve dolaylı olarak hedefin Türkiye olduğunu söyledi.


İZMİR, (DHA)


FOTOĞRAFLI


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS