Taraftarı olduğu renklerle meclise girdi

Taraftarı olduğu renklerle meclise girdi

İZMİR'den ikinci kez milletvekili seçilerek meclise giden Ak Parti Milletvekili Atilla Kaya, üretimi Torbalı'da yapılan zeytin kolonyası ile kuru incir dağıttı.

İZMİR'den ikinci kez milletvekili seçilerek meclise giden Ak Parti Milletvekili Atilla Kaya, üretimi Torbalı'da yapılan zeytin kolonyası ile kuru incir dağıttı. Kaya, taraftarı olduğu Göztepe Spor Kulübü'nün atkısını, fularını ve bilekliğini de basın mensupları ile meclis personeline hediye etti.


Milletvekilleri kayıt yaptırırken illerinin öne çıkan lezzetlerini meclis koridorlarına taşımayı sürdürüyor. Ak Parti Milletvekili Atilla Kaya da meclise ikinci kez kayıt yaptırırken personele ve basın mensuplarına kuru incir ile zeytin kolonyası ikram etti. Kaya, meclise 20 kişilik Göztepe Spor Kulübü'nün taraftarı ile gitti. Sarı kırmızı renkleri taşıyan atkıyı boynuna takan Kaya, kadınlara fular, erkeklere atkı, tesbih ve bileklik hediye etti. Kaya, "Göztepe, İzmir'in en önemli değerlerinden biri. Ona ait hediyelikleri dağıttık. İzmir deyince kuru incir akla gelir. Yeni döneme enerjik başlayalım istedik. Zeytin kolonyası da doğup büyüdüğüm Torbalı ilçesinin bir ürünü" dedi.


İZMİR, (DHA)


FOTOĞRAF


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS