Uğurlu, şoför esnafıyla bir araya geldi

Uğurlu, şoför esnafıyla bir araya geldi

İZMİR'in Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu, 'Yerel Buluşmalar' etkinliği kapsamında bu hafta şoför esnafını konuk etti.

İZMİR'in Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu, 'Yerel Buluşmalar' etkinliği kapsamında bu hafta şoför esnafını konuk etti.


Kemalpaşa Belediye Başkanı AK Partili Arif Uğurlu, AK Parti İzmir Milletvekili Kerem Ali Sürekli ile birlikte 15 Temmuz Kültür Sarayı'nda ilçede otobüs, kamyon, kamyonet, TIR, midibüs, minibüs ve taksi şoförlüğü yapan esnafla bir araya geldi. Şoförlerin talep ve beklentilerini dinleyerek not alan Uğurlu, Kemalpaşa'da yaşanan değişim ve dönüşümü anlattı. Kemalpaşalılara daha rahat yaşam alanları sunmak için çalıştıklarını kaydeden Uğurlu, parklarıyla, spor tesisleriyle, kültür merkezleriyle, yollarıyla, sağlık ocaklarıyla, pazar yerleriyle Kemalpaşa'nın bambaşka bir görümüne kavuştuğunu ifade etti.


"İSTİŞAREYE ÖNEM VERİYORUZ"


Konuşmasında birlik ve beraberlik mesajı veren Uğurlu, "Bu sofralar siz geldiğiniz için güzel, sizler geldiğiniz için anlamlı. Aynı sofrayı paylaşarak bereketimiz artıyor. Hepinize tek tek teşekkür ederim. Ne yazık ki insanlar günümüzde birbirlerinden habersiz. Ama biz yaptığımız her işe Kemalpaşalı hemşerilerimizden bir şeyler katmak istiyoruz. Bunun için istişareye de çok önem veriyoruz. Bu yüzden burada toplandık. Verilecek bir selam bile çok önemlidir. Mevlam attığımız her adımı hayırlı kılsın inşallah" dedi.


Toplantıya Ankara'da Kemalpaşa'nın talepleri için özverili bir şekilde çalışan Milletvekili Sürekli'nin de katıldığını ifade eden Uğurlu, "Milletvekilimiz ile birlikte 'uzakları yakın eden mesafeleri aradan kaldıran' şoför esnafımızla bir araya geldik. Otobüs, kamyon, kamyonet, TIR, midibüs, minibüs ve taksileriyle gönülleri birleştiren şoför esnafımızın talep ve beklentilerini dinleyip, dün olduğu gibi bugün ve bugünden sonra da hep yanlarında olacağımızı ifade ettik" diyerek konuşmasını tamamladı.


KEMALPAŞA (İzmir), (DHA)


FOTOĞRAF   


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS