3 mahalle aynı iftar sofrasında buluştu

3 mahalle aynı iftar sofrasında buluştu

KAHRAMANMARAŞ'ın merkez Onikişubat İlçe Belediyesi; Saçaklızade, Çamlık ve Tavşantepe Mahalle sakinlerini Saçaklızade Camii önüne kurulan iftar sofrasında buluşturdu.

Ömer KOÇ/KAHRAMANMARAŞ, (DHA) - KAHRAMANMARAŞ'ın merkez Onikişubat İlçe Belediyesi; Saçaklızade, Çamlık ve Tavşantepe Mahalle sakinlerini Saçaklızade Camii önüne kurulan iftar sofrasında buluşturdu.

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği iftar davetinde Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek de vatandaşlarla yakından ilgilendi. İftar öncesi vatandaşları tek tek selamlayan Mahçiçek, yaptığı konuşmada vatandaşa birlik ve beraberlik mesajı verdi. Komşuluğun önemine değinen ve vatandaşın bayramını da şimdiden tebrik eden Mahçiçek, "Sağlık, mutluluk içerisinde nice bayramlara ulaşmayı Allah'tan niyaz ederim. Bu kabil programlarla bir araya geliyor, birlik ve beraberlik duygumuzu pekiştiriyoruz. Mahalle kültürü bizler için çok önemli. Biz bir arada daha güzel ve daha güçlüyüz. Bunun kıymetini bilerek birbirimize sahip çıkmamız gerekiyor hemşehrilerim" dedi.

FOTOĞRAFLI

 


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS