Başkan Bozdağ, çalışmaları inceledi

Başkan Bozdağ, çalışmaları inceledi

KAHRAMANMARAŞ'ın Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ, ilçenin kırsal mahallelerinden olan Göynük ve Akçakoyunlu mahallelerinde yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Mustafa KILIÇLI/ PAZARCIK (Kahramanmaraş), (DHA) - KAHRAMANMARAŞ'ın Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ, ilçenin kırsal mahallelerinden olan Göynük ve Akçakoyunlu mahallelerinde yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Pazarcık Belediyesi Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Göynük ve Akçakoyunlu Mahalleleri'nde başlattığı kilit parke çalışmalarına devam ediyor. Belediye başkanı Yakup Hamdi Bozdağ da, mahallelere giderek hem çalışmaları yerinde inceledi hem de vatandaşlarla sohbet edip onların sorunlarını ve isteklerini dinledi. Vatandaşlara belediyenin yağmış olduğu ve yapmayı planladığı çalışmalar hakkında bilgiler veren Bozdağ, şunları söyledi:

"Vatandaşlarımızın mağdur edilmemesi için çalışmalarımız son hızla devam ediyoruz. Pazarcık Belediyesi olarak ayrım yapmadan ihtiyaç ve talepler doğrultusunda her kesime hizmet götürüyoruz. İnşallah hem kent merkezi hem de kırsal alanda yapılan hizmetlerle güzel bir iş ortaya çıkaracağız. Göynük ve Akçakoyunlu Mahallelerimiz de yıllardır yapılmayan kilit parke taşı döşeme çalışmalarını başlattık. Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürüyorlar. Hemşerilerimize hayırlı olsun."

Göynük ve Akçakoyunlu Mahallesi sakinleri de yıllardır tozdan ve çamurdan çıkamadıklarını belirterek Başkan Bozdağ'a teşekkür etti.

FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS