Ak Partili Konuk: Yıkacaklar değil, yapacak olanlar iş başında olmalı

Ak Partili Konuk:  Yıkacaklar değil, yapacak olanlar iş başında olmalı

AK Parti Karaman Milletvekili ve Pankobirlik Başkanı Recep Konuk, '' 24 Haziranda yeni sistemi hep birlikte hayata geçirmemiz gerekiyor.

Muammer ŞEN/KARAMAN,(DHA)- AK Parti Karaman Milletvekili ve Pankobirlik Başkanı Recep Konuk, '' 24 Haziranda yeni sistemi hep birlikte hayata geçirmemiz gerekiyor. Biz şuna inanıyoruz, önümüzdeki süreçte yıkacaklar değil. Yapacak olanlar iş başında olmalı, bu da sizin oylarınızla olacak.''dedi. 

Ak Parti Milletvekili Recep Konuk, Sarıveliler Belediyesi tarafından düzenlenen iftar yemeğine katıldı.  Sarıveliler ilçesine ve bölgeye yapılan yatırımları anlatan Konuk, birlik ve beraberliğini muhafaza etmesi halinde milletimizin Selçuklu'nun, Osmanlı'nın ihtişamlı günlerini gelecekte yine yaşayabileceğini ve dünyaya Türkiye’nin damgasını vurabileceğini belirtti.

Konuk, şöyle konuştu:

''Önümüzde 24 Haziran'da bir seçim var. Bu seçimlerde Türkiye’nin büyümesinin sürmesi için, emir alan, emir dinleyen, söz dinleyen, değil; sözü dinlenen bir ülke var edilmesi için, bu süreçte bize rehberlik eden, bu ülkenin önderliğini, liderliğini yapan, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a desteklerinizi özellikle bekliyorum.''

Konuk:''Biliyorsunuz Türkiye rejimini değiştirmiyor ;ama yönetim sistemini değiştiriyor. Dolayısıyla bu sistemin mimarı olan bu sistemi inşa eden kişi aynı zamanda da bu sistemin uygulamasını da yapması gereken kişidir. Bu süreçte yeni sistemi hayata geçirenin bu sürecin içinde olmasına ihtiyaç var.''dedi. 

Sistemin kurgulanmasının yetmediğine dikkat çeken Konuk, ''Bu sistemi kurgulamak yetmiyor. Onu kurgulayanın onu hayata geçirmesi için işin başında olmasına da sistemin ihtiyacı var. Bununla birlikte, artık kabuğuna sığmayan daha da büyüyecek olan Türkiye’nin yarınlarını var etmek adına da, inşa etmek adına da 24 Haziranda yeni sistemi hep birlikte hayata geçirmemiz gerekiyor. Biz şuna inanıyoruz, önümüzdeki süreçte yıkacaklar değil, yapacak olanlar iş başında olmalı, bu da sizin oylarınızla olacak.''dedi.  

Konuk, Karaman'ın serbest bölge olması, lojistik merkezi,  havaalanı ve hızlı tren gibi yapılan yatırımları anlattı.  Parti Karaman Milletvekili ve PANKOBİRLİK Genel Başkanı Recep Konuk, Sarıveliler Belediye Başkanı Hayri Samur ile birlikte, AK Parti Sarıveliler İlçe Teşkilatını ve esnafları ziyaret etti. Sarıveliler’deki esnaflarla hasbihal eden Konuk, Kadir Gecelerini ve önümüzdeki Ramazan Bayramını tebrik etti, 24 Haziranda niye AK Partiye ve Recep Tayyip Erdoğan’a oy verilmesi gerektiğini anlattı, seçimlerde büyük ustalık dönemi için Büyük Ustayı desteklemeye devam edeceklerini ifade etti.


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS