15 Temmuz bulvarı oy birliğiyle kabul edildi

 15 Temmuz bulvarı oy birliğiyle kabul edildi

KAYSERİ, (DHA) - BÜYÜKŞEHİR Belediye Meclisi, Temmuz ayı toplantısını yaptı. Toplantıda 53 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı

KAYSERİ, (DHA) - BÜYÜKŞEHİR Belediye Meclisi, Temmuz ayı toplantısını yaptı. Toplantıda 53 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı. Toplantıda Talas-OSB arasına açılacak olan 50 metrelik bulvara isim verilmesi konusu da gündeme geldi. Bu konuda verilen teklif oybirliği ile kabul edilerek bulvarın ismi 15 Temmuz Bulvarı oldu.


Büyükşehir Belediye Meclisi’nin Temmuz ayı toplantısının ilk oturumuna Meclis Başkan Vekili Mehmet Savruk başkanlık etti. Toplantıda ağırlıklı imar bayındırlık komisyonunun hazırladığı raporlar olmak üzere 53 gündem maddesi ele alındı.Meclis toplantısının en önemli gündem maddelerinden birisi de Büyükşehir Belediyesi’nce OSB ile Talas arasına açılan 50 metre genişliğindeki bulvarın ismiyle ilgili verilen teklifti. Bulvara 15 Temmuz Bulvarı adının verilmesi meclis üyelerinin oybirliği ile karar altına alındı. 15 Temmuz bulvarının temeli, 15 Temmuz pazar günü 18.00'de atılacak.


FOTOLU


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS