Anadolu Sakatlar Derneğinden Melikgazi'ye ziyaret

Anadolu Sakatlar Derneğinden Melikgazi'ye ziyaret

ANADOLU Sakatlar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Eftal Özkartal ve yönetim kurulu üyeleri Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç'ı ziyaret etti.

KAYSERİ, (DHA) - ANADOLU Sakatlar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Eftal Özkartal ve yönetim kurulu üyeleri Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç'ı ziyaret etti.


Anadolu Sakatlar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Eftal Özkartal ile Yönetim Kurulu Üyeleri  Melikgazi Belediyesine ziyarette bulunarak Başkan Memduh Büyükkılıç'a dernek çalışmalarına vermiş oldukları destek ve yardımlarından dolayı teşekkür etti. Sivil toplum kuruluşları ile her zaman işbirliği içinde olduklarını hatırlatan Başkan Memduh Büyükkılıç, "Melikgazi Belediye çalışmaları beğeniliyor, takdir topluyor ve örnek gösteriliyor. Bunda yatırım için alınan kararların birlik, beraberlik, dayanışma ve paylaşımın esas alınmasından kaynaklanmaktadır" dedi. 


Başkan Büyükkılıç, bedensel engelliler için yaya geçişlerinde ve parklarda özel düzenlemeler yaptıklarını belirterek, sosyal belediyecilik çalışmasını ilke edindiklerini söyledi. 


FOTOLU


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS