ASTUDER "Sağlık üssü bilinirliği artırılacak"

ASTUDER  "Sağlık üssü bilinirliği artırılacak"

ANADOLU Sağlık Turizm  Derneği (ASTUDER),  ORAN Kalkınma Ajansı desteği ile 5-8 Nisan'da Antalya'da katıldığı HESTOUREX 2018 Fuarını değerlendirdi.

KAYSERİ,(DHA) - ANADOLU Sağlık Turizm  Derneği (ASTUDER),  ORAN Kalkınma Ajansı desteği ile 5-8 Nisan'da Antalya'da katıldığı HESTOUREX 2018 Fuarını değerlendirdi. Dernek adına açıklama yapan Ergün Sezer, Kayseri'nin Sağlık Üssü bilinirliğini artıracaklarını söyledi.


Turizmi çeşitlendirmek ve bütün 1 yıla yaymak, katma değeri yüksek turizm hareketleri oluşturmak, iş ve işlem hacmini artırmak için 5-8 Nisan'da yapılan Uluslararası HESTOREX 2018 Dünya Sağlık,Spor, Alternatif Turizm Kongresi ve fuarı sonrası Özel Dünyam Hastanesi ev sahipliğinde değerlendirme toplantısı yapıldı. Toplantıda konuşan ASTUDER Başkanvekili Ergün Sezer, " Kayseri'de Sağlık Turizminin hak ettiği yerlere gelmesinde ve hak ettiği pazar payını alması için üzerimize düşeni yerine getiriyoruz. ORAN desteği ile katıldığımı ve bu yıl 2'ncisi düzenlenen HESTOREX fuarına Kayseri'den sağlık alanında çok seçkin firmalar katıldı. Her kurum ve her organizasyon bu konuyu öncelikle gündemine almalı ve elini taşın altına koymalıdır. Şehrimizi sağlık turizminin başkenti haline getirmek hepimizin üzerimize düşeni yerine getireceğiz" dedi.


ORAN Genel Sekreteri Ahmet Emin Kilci ise yaptığı konuşmada Ekonomi Bakanlığının sağlık turizmini destekleyecek faaliyetlerde bulunacağını söyledi.


FOTOLU


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS