Başkan Büyükkılıç Tınaztepe sosyal tesislerini gezdi

Başkan Büyükkılıç Tınaztepe sosyal tesislerini gezdi

TINAZTEPE sosyal ve spor tesislerinde incelemelerde bulunan Başkan Memduh Büyükkılıç, Bilgisayar işletmenliği kursu öğrencileri ile sohbet ederek ders işleyişi hakkında öğrenci ve öğretmenlerden bilgi aldı.

KAYSERİ, (DHA)- TINAZTEPE sosyal ve spor tesislerinde incelemelerde bulunan Başkan Memduh Büyükkılıç, Bilgisayar işletmenliği kursu öğrencileri ile sohbet ederek ders işleyişi hakkında öğrenci ve öğretmenlerden bilgi aldı.


Melikgazi Belediyesi meslek edindirme kursları ile hem kalifiyeli işgücüne katkı sağladıklarını hem de istihdama destek verdiklerini belirten Başkan.Memduh Büyükkılıç, eğitimli ve kalifiyeli işgücünü her zaman ihtiyaç duyulduğunu kaydetti.  MEL-MEK kursları ile adeta bir eğitim seferliği başlattıklarını ifade eden Başkan Memduh Büyükkılıç “21. Yüzyıl teknoloji, bilişim ve iletişim çağı dolayısı ile her işlem artık dokunmatik ve çok hızlı bu açıdan bilgisayarın önemi gün geçtikçe artmaktadır. Artık dünya internet ile adeta avucunuzun içindedir. Bu açıdan bu tür kurslara önem veriyoruz. Bugün hem tesisimizi gezerek incelemelerde bulunduk, daha da önemlisi öğrencilerimiz ile sohbet ettik.  Onların konuğu olduk” dedi.


FOTOLU


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS