Başkan Cabbar'dan öğrencilere karne hediyesi

Başkan Cabbar'dan öğrencilere karne hediyesi

DEVELİ Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Toprak ile birlikte başarılı olan öğrencilere yarıyıl tatillerini iyi değerlendirmeleri için kitap hediye etti.

DEVELİ, (Kayseri), (DHA) - DEVELİ Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Toprak ile birlikte başarılı olan öğrencilere yarıyıl tatillerini iyi değerlendirmeleri için kitap hediye etti.


Mustafa Aksu Kültür Merkezinde düzenlenen etkinlikte, 2017-2018 eğitim-öğretim yılının ilk dönemini başarı ile bitiren öğrencileri tebrik eden Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, “Sizlerin iyi yetişmiş, vatan ve milletine hayırlı bir birey olmanızın yolu çok okumaktan geçmektedir. İnşallah bu tatili kitap okuyarak değerlendirin. Sizlere hediye ettiğimiz kitapları takas yolu ile de paylaşırsanız çok farklı bilgiler elde edebilirsiniz. Hepinize sağlıklı ve huzurlu tatiller diliyor, başarılarınızın daim olmasını temenni ediyorum” dedi. Öğrenciler de Başkan Cabbar’a hediyesi için teşekkür etti.

DEVELİ BELEDİYESİ'NDEN BAŞARILI ÖĞRENCİLERE SİNEMA HEDİYESİ


2017-2018 eğitim-öğretim yılının ilk döneminin tamamlanmasının ardından Develi Belediyesi, öğrenciler için sinema etkinliği düzenledi. Develi Belediyesi, ilçede öğrencilere yönelik “Karneni Getir Sinema Biletini Al” kampanyası düzenledi. “Bak Şu Leyleğe” isimli çizgi filmin iki hafta boyunca ücretsiz gösterimde olacağı etkinliğe öğrenciler yoğun ilgi gösterdi.


FOTOLU


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS