Başkan Çelik, ilçe belediyelerle yatırım toplantısı yaptı

Başkan Çelik, ilçe belediyelerle yatırım toplantısı yaptı

KAYSERİ Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Kocasinan ve Melikgazi Belediyeleri ile ayrı ayrı yatırım toplantısı yaptı.

KAYSERİ, (DHA) - KAYSERİ Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Kocasinan ve Melikgazi Belediyeleri ile ayrı ayrı yatırım toplantısı yaptı.


Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’in Kocasinan Belediyesi ile yaptığı yatırım toplantısına Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar ile Büyükşehir ve Kocasinan Belediyelerinin bürokratları katıldı. İlçe belediyeleri ile ayrı ayrı yapılan toplantılarda 2019’daki yerel seçimlere kadar yapılacak yatırımların ele alındığını ifade eden Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, “Kayseri’de her zaman uyum kültüründen bahsederiz. Hep birlikte çalışıldığında işin bereketinin daha fazla olduğunu biliyoruz. Birlik ve beraberliğin getirdiği rahmet ve bereket ile şehrimiz benzer şehirlerden çok daha hızlı büyüyor. Toplantılarımızda ilçe belediyelerinin yapacakları işleri dinliyoruz ve bizden talep edecekleri projeleri değerlendiriyoruz. Birbirimizin yapacağımız işlerde nasıl destek olabileceğimizi ele alıyoruz. Bu toplantılarla yol haritamızı belirleyeceğiz” dedi.


Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar ise, belediyeler arasında ayrım yapmadan hep birlikte yükü omuzladıklarını belirterek, “İnşallah Kayseri’nin tamamına hizmet etme yaklaşımı içerisinde 2018 yılında da el birliğiyle ve şehrin tamamına hizmet etme bilinciyle çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.


Büyükşehir Belediye Başkanı Çelik, Kocasinan Belediyesi’nin ardından Melikgazi Belediyesi ile de bir yatırım toplantısı yaptı. Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ve belediye bürokratlarının katılımıyla yapılan toplantıya Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar da iştirak etti.


Kayseri’de belediyeler arasındaki birlikteliğe vurgu yapan Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, “Gerek altyapı kuruluşlarımızda, gerekse mesai arkadaşlarımızda hiçbir zaman şu belediye ya da bu belediye ayrımı yapılmadı. Kendi ekibimiz gibi, rahatlıkla telefonu açıp isteklerimizi ilettik. Şehrimiz adına istediğimiz her konuda yardımcı oldular. Bunların hepsi bereket, huzur ve şehrimize güzel hizmetler getiriyor” dedi.


Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik de Kayseri’deki birlik ve beraberliğin mükemmel sonuçlar ortaya çıkarttığını vurguladı. Başka şehirlerde bu uyumun olmadığını, hatta bazı şehirlerde kavgalar nedeniyle işlerin kilitlenebildiğini ifade eden Başkan Çelik, “Kayseri’de gerek belediyeler, gerekse yatırımcı kuruluşlar arasındaki uyum şehirdeki hizmeti çok daha ileri noktaya taşıyor” şeklinde konuştu.


FOTOLU


 


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS