Başkan Çolakbayrakdar ve eşinden çocuk kulübüne ziyaret

Başkan Çolakbayrakdar ve eşinden çocuk kulübüne ziyaret

KOCASİNAN Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, eşi Fatma Çolakbayrakdar ile birlikte Kocasinan Çocuk Kulübü’nü ziyaret etti.

KAYSERİ,(DHA) - KOCASİNAN Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, eşi Fatma Çolakbayrakdar ile birlikte Kocasinan Çocuk Kulübü’nü ziyaret etti.


Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kocasinan Çocuk Kulübü’nde çeşitli kurslarda eğitim gören öğrencilerle bir araya gelip, keyifli vakit geçirdi.  Eşi Fatma Çolakbayrakdar'ın da eşlik ettiği ziyarette gitar, bağlama, halk oyunu ve resim gibi alanlarda eğitim gören öğrenciler performanslarını gösterdi.


Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, “Belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra sanatsal, sosyal ve kültürel hizmetlerle örnek hizmetler gerçekleştiriyoruz. Özellikle hanım kardeşlerimize ve çocuklarımıza pozitif ayrıcalık tanıyoruz ve birçok projelerimizi onlar için yapıyoruz. Bunlardan biri olan Kocasinan Çocuk Kulübü Tesisimizde gençlerin ve çocukların yeteneği ve ilgisi doğrultusunda çeşitli kurslar açıyoruz. Geleceğimizin teminatı yavrularımız, tesisimizde hem eğlenerek öğreniyor hem de sosyalleşerek keyifli zaman geçiriyor” ifadelerini kullandı.


FOTOLU


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS