Başkan Çolakbayrakdar'dan sağlık yatırımlarına inceleme

Başkan Çolakbayrakdar'dan sağlık yatırımlarına inceleme

KOCASİNAN Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Beşparmak ve Turgutreis Mahallerinde yapımı devam eden Aile Sağlık Merkezi’nde incelemelerde bulundu.

KAYSERİ, (DHA) - KOCASİNAN Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Beşparmak ve Turgutreis Mahallerinde yapımı devam eden Aile Sağlık Merkezi’nde incelemelerde bulundu.


Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Ali Ramazan Benli ile Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. İsmail Kılıç ile  Beşparmak ve Turgutreis Mahallerinde yapımı devam eden Aile Sağlık Merkezi’nde incelemeler yaptı. Başkan Çolakbayrakdar , “Daha önce hizmet vermekte olan Aile Sağlığı Merkezi, uygun şartlarda olmadığından dolayı yenilenmesi gerekiyordu. Bir hayırseverimizin desteği ile birlikte mahallemize daha çağdaş normlarda bir sağlık merkezi yapılması için çalışmalara başlamıştık. İnşallah önümüzdeki günlerde sağlık merkezi hizmete girerek bu bölgede yaşayan hemşerilerimize hizmet vermeye başlayacaktır. Kamunun ihtiyacı olan gerek sağlık merkezleri, okullar ve benzeri yapılarla ilgili Kocasinan Belediyesi olarak bizim bünyemizde ve hayırseverlerimizin katkılarıyla Kocasinan'ımızın her mahallesinde olduğu gibi bu örnekler de gün yüzüne çıkmaktadır. Bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonraki süreçte de üzerimize düşeni fazlasıyla yapacağız.” ifadelerinin kullandı.


İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Ali Ramazan Benli de yaptığı inceleme sırasında " Buradaki Aile Sağlığı Merkezi’nde psikolog ve diyetisyen gibi birimlerin bulunacağı hizmetler planlıyoruz” diye konuştu


FOTOLU


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS