Fotoğraf yarışmasında derece alanlar ödüllendirildi

Fotoğraf yarışmasında derece alanlar ödüllendirildi

KAYSERİ'yi tanıtmak için pek çok alanda çalışmalar yapan Büyükşehir Belediyesi, bu kapsamda gerçekleştirdiği “Kayseri’nin Gurme Atlası” konulu fotoğraf yarışmasının ödüllerini verdi.

KAYSERİ (DHA)-KAYSERİ'yi tanıtmak için pek çok alanda çalışmalar yapan Büyükşehir Belediyesi, bu kapsamda gerçekleştirdiği “Kayseri’nin Gurme Atlası” konulu fotoğraf yarışmasının ödüllerini verdi. 


Büyükşehir Belediyesi’nce gerçekleştirilen beşinci ulusal fotoğraf yarışmasına fotoğraf tutkunları büyük ilgi göstermiş ve Kayseri’nin birbirinden güzel yemekleri fotoğraf karelerine konu olmuştu.Yarışmanın birinciliğini Kayseri’ye özgü şifa kaynağı içeceğimiz gilaburu suyunun fotoğrafıyla Uğur Aydın, ikinciliği Develi Cıvıklısı fotoğrafıyla Ahmet Mücen, üçüncülüğü ise Yaprak Sarması fotoğrafıyla İsmail Daşgeldi elde etmişti. Yarışmada ilk üçe girenlere ve mansiyon ödülü almaya hak kazananlara ödüllerini Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Hamdi Elcüman Ramazan Sokağı’nda verdi. Yarışmanın birincisi 6 bin TL, ikinci 5 bin TL, üçüncü 4 bin TL, mansiyona layık görülen eser sahipleri ise 2’şer bin TL kazandılar.


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS