Genç Acenteler Platformu buluşması

Genç Acenteler Platformu buluşması

SİGORTA sektöründe yer alan genç acenteler arasında dayanışma ve yardımlaşmayı arttırmak için faaliyet gösteren “Türkiye Genç Acenteler Platformu”biz buluşma düzenlendi ‘Gelecek Gençlerindir’ parolası etrafında birleşerek yola çıktıklarını belirten Genç Acenteler Platformu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı  ve  platformun Kayseri temsilcisi Nurettin Ünal “Platformumuz sayesinde, sigorta sektöründeki genç acenteleri bir araya getirerek getiriyoruz.

KAYSERİ (DHA)- SİGORTA sektöründe yer alan genç acenteler arasında dayanışma ve yardımlaşmayı arttırmak için faaliyet gösteren “Türkiye Genç Acenteler Platformu”biz buluşma düzenlendi

‘Gelecek Gençlerindir’ parolası etrafında birleşerek yola çıktıklarını belirten Genç Acenteler Platformu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı  ve  platformun Kayseri temsilcisi Nurettin Ünal “Platformumuz sayesinde, sigorta sektöründeki genç acenteleri bir araya getirerek getiriyoruz. Bu çerçevede geçtiğimiz günlerde Mersin’de bir eğitim programı tertipledik. Çok güzel bir programla sadece sigorta sektörüne değil tüm sektörlere  örnek teşkil edecek bir vizyonla aynı sektördeki insanların birbirine rakip değil, fabrika çarkları gibi birbirini desteklemesi gerektiğini ifade ettik.”  şeklinde konuştu.

Genç Acenteler Platformu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Nurettin Ünal, etkinlik sonrası birikim ve gelişmeleri Kayseri'deki  meslektaşlarıyla paylaşacaklarını belirterek  sözlerini şöyle tamamladı:

 “Buluşma süresince projelerimizi, planlarımızı, mesleki çözüm önerilerini, teknolojiyi, dijitalleşmeyi, ekonomiyi, iş yönetimini, personel yönetimini, müşterileri, önce iyi insan olmayı, patron değil lider olmayı, eğitimleri, pazarlama ve satış stratejilerini, bürokratik çözümleri, sosyal medyayı, hedeflerimizi ve motivasyonu konuştuk. Samimiyet testini hep beraber geçtik. Bundan sonra ilk vazifemiz işimizde de samimi olmak, koşturmak, gayret göstermek ve çaba sarf etmek ve tüm fırsatlara hazır olmaktır.''

ilgili haberler

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS