Kayseri OSB Başkanı Nursaçan'dan Gaziler Günü mesajı

Kayseri OSB Başkanı Nursaçan'dan Gaziler Günü mesajı

KAYSERİ Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Başkanı Tahir Nursaçan, 19 Eylül Gaziler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

KAYSERİ, (DHA)- KAYSERİ Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Başkanı Tahir Nursaçan, 19 Eylül Gaziler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Başkan Nursaçan, gazilere minnet duyduklarını ifade ederek, " Bugün, şehitlerimizin ve gazilerimizin emsalsiz fedakârlıkları sayesinde huzur içinde yaşıyor, geleceğe güvenle bakıyoruz. Ülkenin her köşesinde ortak duygularla milli birliğimizin ve Cumhuriyetimizin onurlu sembolü şehitlerimize ve gazilerimize minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz" dedi.

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Başkanı Tahir Nursaçan, 19 Eylül Gaziler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Gazilere önem verdiklerini ifade ederek sözlerine başlayan Başkan Nursaçan, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: " Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından büyük önder Mustafa Kemal Atatürk'e 'Gazilik' unvanı ile 'Mareşal' rütbesinin verilişinin 92'inci yıl dönümünü ve '19 Eylül Gaziler Günü'nü idrak etmenin engin duygusu içindeyiz. Üzerinde yaşadığımız coğrafyanın aziz milletimiz için bir vatan haline dönüşmesi, şehit ve gazilerimizin canları pahasına verdikleri ulvi mücadele ile gerçekleşmiştir. Türkiye Cumhuriyeti'ni sonsuza kadar bağımsız yaşatmak, vatanın bütünlüğü ve ulusal birliğimizi korumak uğruna gazi ve şehit olan evlatlarımız ile aileleri en kutsal emanetlerimizdir. Onlara sahip çıkmak, onların huzurlu ve sorunsuz bir yaşam sürmelerini sağlamak, hepimizin öncelikli görevidir.Tarihin her döneminde tüm zorluklara karşı hür yaşamayı, bağımsızlık ve istiklalini canı pahasına korumayı ilke edinen aziz milletimiz, bu uğurda şehit ve gazi olmayı büyük bir onur ve gurur kaynağı saymıştır" ifadelerini kullandı. Sözlerini sürdüren Nursaçan şöyle konuştu:

 Bugün, şehitlerimizin ve gazilerimizin emsalsiz fedakârlıkları sayesinde huzur içinde yaşıyor, geleceğe güvenle bakıyoruz. ülkenin her köşesinde ortak duygularla milli birliğimizin ve Cumhuriyetimizin onurlu sembolü şehitlerimize ve gazilerimize minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz. Onların fedakârlığı ve kahramanlığı hiçbir zaman da hafızalarımızdan silinmeyecektir. Bu duygu ve düşüncelerle, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, kanlarıyla canlarıyla bu toprakları vatan yapan aziz şehitlerimizi ve aramızdan ayrılan kahraman gazilerimizi saygı, minnet ve rahmetle anıyor, tüm gazilerimize sonsuz şükranlarımı sunuyorum."

FOTOLU

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
 
LG
MD
SM
XS