Kocasinan Belediyesi kentsel dönüşüm projelerine devam ediyor

Kocasinan Belediyesi kentsel dönüşüm projelerine devam ediyor

KOCASİNAN Belediyesi, kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında Yunus Emre Mahallesi’nde, 112 daire ve ticaret alanlarıyla ilgili müteahhitlerle anlaşma sağladı.

KAYSERİ, (DHA)- KOCASİNAN Belediyesi, kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında Yunus Emre Mahallesi’nde, 112 daire ve ticaret alanlarıyla ilgili müteahhitlerle anlaşma sağladı.


Kentsel dönüşüm kapsamında 2017 yılında yapımına başlanan 3 bloktan oluşan 112 daire ve ticaret alanından oluşan binalar Bağdat Caddesi üzerinde yer alacak. Kentsel dönüşümün tamamlanmasıyla ilçenin daha modern bir yapıya kavuşacağını ifade eden Başkan Çolakbayrakdar, “Kentsel dönüşüm kapsamında Yunus Emre Mahallesi’nde müteahhitlerle anlaşmalar yapıldı. Hemşehrilerimin rızasını alarak dönüşümü gerçekleştiriyoruz. Burası kentsel dönüşüm anlamında Kayseri’nin olmazsa olmaz bölgelerinden bir tanesidir. Gaziosman ve Yavuzlar Mahallesi’nin giriş kapısı olan Yunus Emre Mahallesi’nde başlattığımız dönüşümü diğer mahallelerde de devam ettireceğiz. Kentsel dönüşüm tamamlandığında burada yaşayan mahalle sakinlerimiz daha güzel ve daha modern yapılarda yaşayacak” diye konuştu.


FOTOLU


 


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS