MHP İl Başkanı Tok’tan bölge istişare toplantısına davet

MHP İl Başkanı Tok’tan bölge istişare toplantısına davet

MİLLİYETÇİ Hareket Partisi (MHP) Kayseri İl Başkanı Serkan Tok, MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin katılımıyla 7 Haziran’da Kayseri’de yapılacak olan bölge istişare toplantısına vatandaşları davet etti.

Şeyda AŞATIR/KAYSERİ, (DHA)-MİLLİYETÇİ Hareket Partisi (MHP) Kayseri İl Başkanı Serkan Tok, MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin katılımıyla 7 Haziran’da Kayseri’de yapılacak olan bölge istişare toplantısına vatandaşları davet etti.

MHP İl Başkanı Serkan Tok, İl Binasında düzenlediği basın toplantısında seçimler için gece gündüz çalıştıklarını söyledi. Başkan Tok, girmedik ev sıkmadık el bırakmadıklarını ifade ederek, “Halkımızın teveccühü ile inşallah sandıktan en iyi sonucu alan parti olacağız. Bu kapsamda 7 Haziran günü Kıymetli Genel Başkanımız, Milliyetçi-Ülkücü Hareket’in Lideri Sayın Devlet Bahçeli’yi Kayseri’de ağırlayacağız. Genel Başkanımızın katılımı ile gerçekleştireceğimiz bölge istişare toplantısında 24 Haziran’ın, bağımsız ve egemen Türkiye’ye giden yolda yeni bir egemenlik güneşi olduğunu haykıracağız. 24 Haziran’a kadar halkla yüz yüze, yan yana gelecek teşkilat mensuplarımız ve adaylarımıza, geleceğin Türkiyesi’nde neler yapılacağını anlatacağız. Bölgesinde ve dünyada lider ülke Türkiye ideali için yola çıkarılan kutlu kervanın, 2023’te Kızılelma menziline nasıl varacağı anlatacağız.” dedi.

Bölge toplantılarının kendileri için toy, düğün olduğunu söyleyen Tok, “Partimiz için demokrasi şölenidir. Buradan bölgelere, sonra da bütün Türkiye’ye yayılacak ortak enerji sayesinde, 16 Nisan referandumundaki seçmen iradesinden daha güçlü bir sandık temayülü tezahür edecektir. O tarihte halkın onayladığı yeni anayasal sistemin yürürlüğe girmesinin önündeki bütün suni engeller, MHP tabanının büyük katkısıyla 24 Haziran’da ortadan kalkmış olacaktır. Kendi topraklarımızda ebedi egemenliğimizin önüne konan sinsi tuzakların nasıl bozulduğu, 25 Haziran’dan itibaren ayan beyan anlaşılacaktır.” şeklinde konuştu.

Başkan Tok son olarak, “Bu kapsamda Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin katılacağı "24 Haziran Yeni Bir Doğuş, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi, Neden, Nasıl?" temalı istişare toplantısını yapacağız.

Bölge istişare Toplantımız 7 Haziran’da Kadir Has Kongre Merkezi’nde saat 14’te gerçekleştirilecektir. Tüm halkımızı ve gönüldaşlarımızı şölenimize davet ediyorum.” İfadelerini kullandı.

ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS