Nevruz, OSB'de coşkuyla kutlandı

Nevruz, OSB'de coşkuyla kutlandı

BAHARIN başladığı, doğanın uyandığı gün olarak kabul edilen "21 Mart Nevruz Bayramı" Özel Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Teknik Koleji’nde düzenlenen çeşitli etkinliklerle kutlandı.

KAYSERİ,(DHA) - BAHARIN başladığı, doğanın uyandığı gün olarak kabul edilen "21 Mart Nevruz Bayramı" Özel Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Teknik Koleji’nde düzenlenen çeşitli etkinliklerle kutlandı.


Okul bahçesinde düzenlenen etkinliklere OSB Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan, bölge müdürü ve yardımcısı, birim amirleri, teknik kolej idarecileri ve öğrencileri katıldı. 2000 fidan dikiminin gerçekleştirildiği, Nevruz Ateşi’nin yakıldığı etkinliklerde konuşma yapan OSB Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan, “Nevruz Bayramı Türklerin en eski bayramlarından birisidir. Bu tarih baharın gelişinin müjdecisi olarak bilinir. Bu tür programların birlik, beraberlik, kardeşlik ve bunların pekişmesine vesile olacağı kanaatindeyim” dedi. Başkan Nursaçan’ın konuşmasının ardından Nevruzun sembolü olan bahar ateşi yakılarak,  OSB yöneticileri, teknik kolej idarecileri ve öğrencileri ateşin üzerinden atladılar.


FOTOLU


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS