Orman Bölge Müdürlüğü kan bağışı yaptı

Orman Bölge Müdürlüğü kan bağışı yaptı

KAYSERİ Orman Bölge Müdürlüğü Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Afrin’e yönelik başlattığı “Zeytin Dalı Harekatı” kapsamında Mehmetciğe destek amacıyla kan bağışı yaptı.

KAYSERİ, (DHA)- KAYSERİ Orman Bölge Müdürlüğü Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Afrin’e yönelik başlattığı “Zeytin Dalı Harekatı” kapsamında Mehmetciğe destek amacıyla kan bağışı yaptı.


Orman Genel Müdürlüğü'nün “Bağışlanan Her Kan Kurtarılan Üç Can’dır” ve “Mehmetcik Canını Ortaya Koyarken Bizde Kanımızı Ortaya Koyalım” sloganlarıyla Kayseri Orman Bölge Müdürlüğü, TOÇ BİR-SEN Kayseri Şubesi ve Kızılay Kayseri Şubesi'nin iş birliği ile kan bağışı kampanyası düzenlendi. Orman Bölge Müdürlüğü hizmet binasında gerçekleştirilen kampanya ile personel kan bağışında bulundu. Kan bağışı kampanyası hakkında Orman Bölge Müdürlüğü tarafından şu açıklama yapıldı: "Hem vatandaşlık görevini yerine getirdik, hem de sağlımız için yararlı olduğundan dolayı kan bağışında bulunduk. Operasyon bölgesinde yaşanan çatışmalarda sıkıntı çıkmamasını ve bu kana ihtiyaç olmamasını temenni ediyor ve kahraman Mehmetçiğimize bu vesile ile çıktıkları kutlu yolda başarılar diliyoruz"


FOTOLU


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS