Körfez sokak hayvanları için klinik yapılacak

Körfez sokak hayvanları için klinik yapılacak

KÖRFEZ Belediyesi sokak hayvanları için klinik yaptıracağını açıklarken, hayvanseverlere projenin kısa sürede tamamlanması sözünü verdi.

Nabi YAZICI/KÖRFEZ(Kocaeli), (DHA) - KÖRFEZ Belediyesi sokak hayvanları için klinik yaptıracağını açıklarken, hayvanseverlere projenin kısa sürede tamamlanması sözünü verdi.


Körfez'de, hayvansever vatandaşların talebi üzerine gerçekleşen toplantıda sokak hayvanları kliniği yapılmasına karar verildi. Hayvanseverler adına Arzu Demirhan Ergeç ve Körfezli hayvansever vatandaşlar, Körfez Belediyesi Zabıta Müdürü Mehmet Gökkaya, Orman ve Su İşleri Müdürü İlyas Çiçek, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Veteriner İşleri Müdürü Feyzi Muhammed Karabıyık, Kocaeli Veteriner Hekimler Odası Başkanı Orhan Altuntaş, Kohayder Dernek Başkan Yardımcısı İlksen Aydın'la birlikte Körfez Belediyesi'nin meclis toplantı salonunda bir araya gelindi. Sokak hayvanlarının yaşadığı sağlık ve bakım problemlerinin anlatılmasından sonra, bu konuda Körfez Belediyesi'nin hazırlığını yaptığı klinik müjdesi verildi. Yapılan ön açıklamalara göre, sokak hayvanları kliniği, geniş bir alanda ve hem kedi, hem de köpekler için ayrı ayrı bölümler olarak hazırlanacak. Sokak hayvanları burada tedavi edilecek ve bakım, barınma ihtiyaçları görülecek.


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS