Akşehir Belediye Başkanı, öğrencilerle buluştu

Akşehir Belediye Başkanı, öğrencilerle buluştu

AKŞEHİR Belediye Başkanı  Salih Akkaya, Şehit Zeynep Sağır Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi tarafından düzenlenen ‘Kariyer Günleri’ kapsamında okuldaki öğrencilerle bir araya geldi.

Atilla MEMİŞ/AKEHİR,(Konya)(DHA)- AKŞEHİR Belediye Başkanı  Salih Akkaya, Şehit Zeynep Sağır Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi tarafından düzenlenen ‘Kariyer Günleri’ kapsamında okuldaki öğrencilerle bir araya geldi.

Okul konferans salonunda gerçekleştirilen etkinliğe Akşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İbrahim Öncel, Okul Müdürü Metin Tunçer, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Her çocuğun mesleğini kendisinin belirlemesi gerektiğini ifade eden Belediye Başkanı Salih Akkaya,  '''Bir millerin gelişmesinde en önemli unsurlardan birisi de kadınlardır.  Kadınların annelik gibi ulvi bir meziyeti vardı. Çocukların ilk öğretmenleri de anneleridir.''dedi. 

 Annelerin verdiği ilk eğitimin önemine dikkat çeken Başkan Akkaya, annelerin verdiği eğitimler sayesinde tarihimizde birçok büyük lider ve kahramanın bulunduğunu belirtti.

 Öğrencilerden gelen soruları da cevaplayan Başkan Akkaya, etkinlik sonunda okul öğrencilerinin projeleri kapsamında bazı öğrencilerle röportaj da yaptı


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS