Akşehir Belediye Başkanı'nın esnaflarla toplantıları sürüyor

Akşehir Belediye Başkanı'nın esnaflarla toplantıları sürüyor

AKŞEHİR Belediyesi Başkanı Salih Akkaya,ilçe genelinde faaliyet gösteren esnaf odalarının üyeleriyle biraraya geldi.

Atilla MEMİŞ/AKŞEHİR,(Konya)(DHA)- AKŞEHİR Belediyesi Başkanı Salih Akkaya,ilçe genelinde faaliyet gösteren esnaf odalarının üyeleriyle biraraya geldi. 

 Akşehir Terziler Tuhafiyeciler Manifaturacılar Esnaf Odası üyeleri ile bir toplantı gerçekleştiren Belediye Başkanı Salih Akkaya, belediye çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi vererek toplantıya katılan oda üyelerinin sorularını yanıtlayıp taleplerini dinledi.

Akşehir Belediyesi Takkasızlar Konağı’nda gerçekleştirilen toplantıya, Başkan Akkaya’nın yanı sıra, Akşehir Terziler Tuhafiyeciler Manifaturacılar Esnaf Odası Başkanı Yusuf Ertuğrul, Belediye Başkan Yardımcısı Mevlüt Yiğit, Belediye Birim Müdürleri ve amirleri ile çok sayıda oda üyesi katıldı.

Toplantıda, Akşehir Belediyesi’nin yaptığı yatırım, hizmet ve projeler hakkında bir sunum yapan Başkan Akkaya, Konya Büyükşehir Belediyesi ve Bakanlıkların ilçeye yaptığı yatırım ve projeler hakkında da bilgiler verdi.   Akkaya, 'Akşehir'de yaşayan tüm hemşehrilerimizin görüşlerini ve önerilerini almaya büyük önem veriyoruz. Bu görüşler ve öneriler sayesinde, Akşehir’imize daha güzel hizmetler sunma çabasındayız. Özellikle başlattığımız ‘Esnaflarımızla Buluşuyoruz, Akşehir’imizi Konuşuyoruz’ toplantılarımızda tüm esnaf odalarımızla bir araya gelerek Akşehir’imizle ilgili konularda istişare yapıyoruz. Bu toplantılarla hem 4 yıllık süreçte neler yapıldığını anlatıyoruz, hem de gelecekte yapılması istenilen konuları değerlendirip istişare ederek ona göre çalışmalarımızı belirliyoruz” diye konuştu.  


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS