Akşehir'de Vehbi Vakkasoğlu'dan söyleşi ve imza günü

Akşehir'de Vehbi Vakkasoğlu'dan söyleşi ve imza günü

AKŞEHİR Belediyesi Kültür ve Sosyal İşleri Müdürlüğü ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün ortaklaşa yürüttüğü; Akşehir Kaymakamlığı, Akşehir Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası ve Eğitimevi Organizasyon işbirliği ile 'Akşehir Bir Milyon Kitaba Koşuyor' ismiyle düzenlenen proje kapsamında; Yazar Vehbi Vakkasoğlu Akşehir Kültür Merkezi’nde bir söyleşi yaptı.

Atilla MEMİŞ/AKŞEHİR,(Konya)(DHA) - AKŞEHİR Belediyesi Kültür ve Sosyal İşleri Müdürlüğü ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün ortaklaşa yürüttüğü; Akşehir Kaymakamlığı, Akşehir Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası ve Eğitimevi Organizasyon işbirliği ile 'Akşehir Bir Milyon Kitaba Koşuyor' ismiyle düzenlenen proje kapsamında; Yazar Vehbi Vakkasoğlu Akşehir Kültür Merkezi’nde bir söyleşi yaptı.


Akşehir Kültür Merkezinde ki düzenlenen etkinliğe Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, Akşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İbrahim Öncel ile çok sayıda vatandaş katıldı. Eğitimci Yazar Vehbi Vakkasoğlu’ eşlerin aile içinde iletişimini konu alarak sevgi, saygı, sabır, sadakatin önemine dikkat çekti. Söyleşi sonunda Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, Eğitimci Yazar Vehbi Vakkasoğlu’na bir plaket takdim etti. Etkinlik sonrasında Yazar Vakkasoğlu okuyucularının kitaplarını imzalamak üzere Akşehir Bir Milyon Kitaba Koşuyor projesi kapsamında düzenlenen 4’üncü Kitap Fuarı’na katılmak üzere Zekai Baloğlu Kapalı Spor Salonu’na giderek okuyucularla buluştu.


FOTOĞRAFLI 


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS