Başkan Pekyatırmacı, istihdama yönelik çalışmaları destekliyoruz

Başkan Pekyatırmacı, istihdama yönelik çalışmaları destekliyoruz

SELÇUKLU Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, Cuma buluşmaları kapsamında 2'inci Organize  Sanayi Sitesi'nde sanayi çalışanlarıyla bir araya geldi.

KONYA,(DHA) - SELÇUKLU Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, Cuma buluşmaları kapsamında 2'inci Organize  Sanayi Sitesi'nde sanayi çalışanlarıyla bir araya geldi. Cuma namazını Hacı Ahmet Sarısaman Camii’nde kılan Başkan Pekyatırmacı namaz sonrası esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti.


Selçuklu Belediyesi tarafından her hafta farklı bir mahallede gerçekleştirilen Cuma buluşmaları devam ediyor. Hizmet kalitesine katkı sağlayan ve vatandaşların Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı  ile görüşerek istek ve önerilerini birinci ağızdan ilettikleri buluşmalarının bu haftaki adresi 2'inci Organize Sanayi oldu. Cuma Namazı’nı Hacı Ahmet Sarısaman Camii’nde kılan Başkan Pekyatırmacı, namaz sonrası vatandaşlarla görüştü, yürütülen belediyecilik hizmetleri hakkında bilgi verdi.


Programda Başkan Pekyatırmacı'ya, Ak Parti Selçuklu İlçe Başkanı Mustafa Hakan Özer, Ak Parti Selçuklu İlçe Teşkilat üyeleri, Selçuklu Belediyesi Başkan Yardımcıları, belediye meclis üyeleri, birim müdürleri eşlik etti. Selçuklu'da Cuma Buluşmaları'nın hizmetlerin anlatılmasına, mahallelerin eksiklerinin yerinde tespit edilmesine ve sorunların çözümüne büyük katkı sağladığını ifade eden Başkan Pekyatırmacı, "Cumanın birlik ve beraberlik ruhuna uygun olarak hemşehrilerimizle bir araya geldiğimiz bu buluşmalar Selçuklu'da ortak aklın ve istişare kültürünün yaşatılmasına katkı sağlarken, hemşehrilerimizle olan bağlarımzın daha da güçlenmesine de vesile oluyor. Selçuklu'nun daha da yaşanabilir bi ilçe olması için her fikri dinliyor, her görüşe değer veriyoruz. Allah bu beraberliğimizi daim eylesin" dedi.


Konya'nın sanayi üretiminde Türkiye'nin lokomotif şehirleri arasında ön sıralarda yer aldığını ifade eden Başkan Pekyatırmacı, 24 Haziran sonrası istikrar ve güven ortamının sürmesinin memnuniyet verici olduğunu ifade etti. Pekyatırmacı, "Her biri ayrı bir değer olan ve binlerce insanımıza istihdam sağlayan  sanayi tesislerimiz ekonomimizin çarklarını döndüren büyük dişlilerimiz. Eğer üretim olursa, istihdam ve


FOTOĞRAFLI


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS