Başkan Yazgı, sağlık çalışanlarını ziyaret etti

Başkan Yazgı, sağlık çalışanlarını ziyaret etti

AKSARAY'da 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı,  Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesini ziyaret ederek sağlık çalışanlarının bayramını kutladı.

Hasan BÖLÜKBAŞ/AKSARAY,(DHA) - AKSARAY'da 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı,  Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesini ziyaret ederek sağlık çalışanlarının bayramını kutladı.


Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle, Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesini ziyaret etti. Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, İl Sağlık Müdürlüğü, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Zahid Kaya, Kamu Hastaneleri Başkanı Dr. Koca Çalışkan, Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. Mustafa Aliç, Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Hakan Bingöl, Başhekim Yardımcısı Yard. Doç. Sibel Çiğdem Tuncer, Kamu Hastaneleri Başkan Yard. Uzm.Dr. Deniz Ceylan ve Hastane Müdürü Metin Güzel’ i ziyaret etti. Sağlık çalışanlarının Tıp Bayramını kutladı.


Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi acil servisini de ziyaret eden Başkan Yazgı, gece gündüz demeden çalışan Doktor, hemşire ve sağlık personelini ziyaret etti. Sağlık personeli ile bir süre sohbet eden Başkan Yazgı, “ Tüm sağlık camiası ayrım yapmadan toplum sağlığını korumak için çalışıyor. Bizlerin sağlığı sizlere emanet. Sağlıklı bir toplum ve sağlıklı bir Türkiye temennisiyle, doktorlarımızın, hemşirelerimizin, ebelerimizin ve bütün sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramını kutluyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum” diyerek çalışanlara hediye verdi.


FOTOĞRAFLI


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS