Halk oyunu ve kros şampiyonları, Akşehir Belediye Başkanı'nı ziyaret etti

Halk oyunu ve kros şampiyonları, Akşehir Belediye Başkanı'nı ziyaret etti

AKŞEHİR Belediye Başkanı Salih Akkaya'yı,  katıldıkları yarışlarda şampiyon olan Şehit Özden Çınar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin  kros takımı ve halk oyunları ekibi ziyaret etti.

Atilla MEMİŞ/AKŞEHİR,(Konya)(DHA)-AKŞEHİR Belediye Başkanı Salih Akkaya'yı,  katıldıkları yarışlarda şampiyon olan Şehit Özden Çınar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin  kros takımı ve halk oyunları ekibi ziyaret etti.  

Katıldıkları şampiyonalar hakkında bilgiler veren Okul Müdürü Hatice Yalçın, takımlarına olan desteklerinden dolayı Başkan Akkaya’ya teşekkür etti. Yalçın, hem kros takımının hem de halk oyunları ekibinin Konya Şampiyonu olduğunu belirtti.

Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya’da takımlarının bu başarılarından dolayı gurur duyduklarını belirterek, eğitime ve spora verecekleri desteğin artarak süreceğini kaydetti. Başkan Akkaya; Akşehir’in hem eğitim alanında hem de bu tür sportif ve kültürel alanlarda birçok şampiyonluklara imza attığını söyleyerek bu tür şampiyonlukların Akşehir için büyük bir gurur kaynağı olduğunu söyledi. Başkan Akkaya başarılı takımlar ve idarecileri ile hatıra fotoğrafı çektirdi.


 


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS