Selçuklu Belediye Başkanı, çağrı merkezinde gelen telefonlara baktı

Selçuklu Belediye Başkanı, çağrı merkezinde gelen telefonlara baktı

SELÇUKLU Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı,  'Hizmet Masası' birimini ziyaret ederek çağrı merkezinde vatandaşlardan gelen telefonlara baktı.

KONYA,(DHA)- SELÇUKLU Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı,  'Hizmet Masası' birimini ziyaret ederek çağrı merkezinde vatandaşlardan gelen telefonlara baktı.  

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, haftanın ilk mesai gününe belediye binasında çalışan personeli ziyaretiyle başladı. Hizmet Masası, Mali Hizmetler Müdürlüğü, Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü ile Hukuk İşleri Müdürlüğü personelini yerinde ziyaret eden Başkan Pekyatırmacı, çalışan personele kolaylıklar ve başarılar diledi. İlk olarak hizmet masası bünyesinde çağrı merkezinde çalışan personeli ziyaret eden Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, çağrı merkezinde vatandaşlardan gelen telefonları cevaplandırdı.Vergi borçlarının yeniden yapılandırılması kapsamında işleyen sürecin 31 Temmuz 2018 tarihinde sona erecek olması nedeniyle emlak servisinde yoğun çalışan personel ve yapılandırma için işlem sırası bekleyen vatandaşları da ziyaret eden Başkan Pekyatırmacı, burada vatandaşlarla bir süre sohbet etti. Belediye olarak önceliklerinin vatandaşlara en sağlıklı şekilde yardımcı olmak ve yapılan işlemlerde kolaylığın sağlanması olduğunu ifade eden Başkan Pekyatırmacı, personelin özveriyle çalışarak yapılandırma için vatandaş açısından kalan zamanı en iyi şekilde değerlendirdiğini, yapılan işlemlerde teknolojinin getirdiği yeniliklerin daha hızlı işlediğini söyledi.


 


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS