Selçuklu Belediye Başkanı emeklilerle buluştu

Selçuklu Belediye Başkanı emeklilerle buluştu

SELÇUKLU Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, yaklaşık 600 emekliyle Sille Baraj Parkı'nda bir araya geldi.

KONYA,(DHA)- SELÇUKLU Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, yaklaşık 600 emekliyle Sille Baraj Parkı'nda bir araya geldi. 

Selçuklu Belediyesi,  emekli kişilerin daha iyi zaman geçirmesi için ilçe merkezinde 10 adet Emekliler Lokali kurdu. Bu lokallerden faydalanan yaklaşık 600 kişi,  Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay ile bir araya geldi. 


Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, belediyeye bağlı emekli lokallerinden hizmet alan emekli vatandaşlarla Sille Barajı'nda düzenlenen etkinlikte  bir araya geldi.  Sille Barajı etrafında başlayan etkinlikte emekli vatandaşlar iki kilometrelik parkuru keyifli bir şekilde yürüdükten sonra başta Zeytin Dalı operasyonunu olmak üzere vatan savunmasında görev alan güvenlik güçlerimizin başarısı için dua etti. Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay da bu güzel etkinlikte emeklileri yalnız bırakmadı. Emeklilerle tek tek ilgilenen Başkan Altay onlardan gelen istek ve önerileri dinledi.   

Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, emekliler lokaline ilginin yoğun olduğunu ve o nedenlede yeni lokaller yapmayı planladıklarını söyledi. Her yaş grubu için hizmet üretmeye devam ettiklerini ifade eden Altay, '' Selçuklu'da hemşehrilerimizle yaptığımız istişareler doğrultusunda insanı merkeze alan hizmet anlayışı ile çalışıyor ve  her yaş grubundan insanımız  için hizmet üretiyoruz. Bu çalışmalarımız içinde emeklilerimize yönelik hizmetler her zaman ön planda yer alıyor ve ilçenin farklı noktalarına kazandırdığımız emekli lokallerimizle sizlere hizmet üretiyoruz. Selçuklu’da emeklilerimiz her zaman baş tacımız ve onlara hizmet etmek bizim için büyük bir mutluluk. Sizlerin tecrübelerinden faydalanmak ve hayır dualarınızı almak için her fırsatta lokal ziyaretleri gerçekleştirerek sizlerle bir araya geliyoruz. Selçuklu'da yıl boyunca düzenlenen birçok sosyal ve kültürel aktivite ile sizlerin sosyal hayatına canlılık katıyoruz. Bugün de düzenlemesi ile Konya'nın yeni cazibe merkezi olan Sille Barajı'nın etrafında yine güzel bir organizasyon ile bir araya geldik ve Zeytin Dalı Operasyonunu ile yeni bir destan yazan Mehmetçiğimize destek olmak amacıyla güzel bir yürüyüş gerçekleştirdik. Bu tablo milletimizin yediden yetmişe vatan sevdasını gözler önüne seren bir güzel bir tablo oldu. Katılımlarınız için hepinize teşekkür ediyorum " dedi.


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS