Selçuklu Belediyesi tekvandocuları, madalya için mücadele etti

Selçuklu Belediyesi tekvandocuları, madalya için mücadele etti

SELÇUKLU Belediyespor Kulübü tarafından düzenlenen ‘Tekvando  Turnuvası’nda 130 sporcu madalya için kıyasıya mücadele etti.

KONYA,(DHA)- SELÇUKLU Belediyespor Kulübü tarafından düzenlenen ‘Tekvando  Turnuvası’nda 130 sporcu madalya için kıyasıya mücadele etti.

Selçuklu Belediyespor Kulübü tekvando branşı sporcuları geçtiğimiz hafta sonu düzenlenen turnuvada ter döktü. 130 sporcunun mücadele ettiği turnuva çekişmeli maçlara sahne oldu. Selçuklu Belediyesi Uluslararası Spor Salonunda düzenlenen turnuvada sporcuların heyecanlı oldukları gözlendi. Aileleriyle birlikte salona gelen bir çok sporcu ilk turnuva maçı deneyiminin yanı sıra ilk madalyalarını da kazanmanın mutluluğunu yaşadı. Ailelerin tribünde takip ettiği turnuvada madalya kazanan sporculara madalyalarını antrenörleri takdim etti. Antrenör Ali Armağan, “Selçuklu Beledeyispor Kulübü bünyemizde bulunan yaklaşık 130 sporcumuz arasında güzel bir turnuva düzenledik. Hem sporcuların maç deneyimi kazanması hem de son performanslarını görmek açısından faydalı bir organizasyon oldu. Küçük yaş tekvandoya başlayan yetenekli sporcularımız var. En büyük amacımız şampiyon sporcular yetiştirerek Ülkemizi ve Selçuklu Belediyespor’u en iyi şekilde temsil etmek. Spora verdiği desteklerden dolayı Selçuklu Belediye Başkanımız Uğur İbrahim Altay’a antrenörler olarak teşekkür ediyoruz” dedi. 


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS