Seydişehir Belediye Başkanı, hasta ve yaşlıları evinde ziyaret etti

Seydişehir Belediye Başkanı, hasta ve yaşlıları evinde ziyaret etti

SEYDİŞEHİR Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Pınarbaşı Mahallesi'nde oturan Boynueğri ve Koç ailelerini ziyaret etti.

Yaşar COŞKUN/SEYDİŞEHİR,(Konya)(DHA)- SEYDİŞEHİR Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Pınarbaşı Mahallesi'nde oturan Boynueğri ve Koç ailelerini ziyaret etti. 

Belediye Başkanı Mehmet Başkan Tutal, Pınarbaşı Mahallesinde oturan Ahmet-Emine Koç  ile Ramazan -Emine Ervan çiftini ziyaret ederek sohbet etti.

Soysal belediyeciliğin gereği olarak ilçede yaşlı ve hastaları ziyaret ettiklerini ifade eden  Belediye Başkanı Tutal, ''Hemşehrilerilerimizin  iyi gününde olduğu gibi kötü günlerinde , hastalık ve sağlıklarında yanlarında oluyoruz. Allah sevdiği kuluna dert verir. Hiç şüpheniz olmasın derdi veren Allah,  dermanı da verir. Sizlere olan saygımız ve sevgimiz sonsuzdur. Siz değerli vatandaşlarımıza hizmet etmek adına gece gündüz çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bize dua edin yeter. Hayır dualarınız sayesinde bu güzel ilçemize ve bu ilçenin değerli insanlarına daha çok hizmet edeceğiz.Sizleri ziyaret edip sohbet edelim istedik. Biz her zaman sizlerin hizmetine hazırız ihtiyaç duyduğunu her an arayabilirsiniz" dedi. 


 


ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS